Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

+17
neko
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
hrissiiiii
Bianka Bela
aivlis
malkata20
dalinda
sweet_baby1232
Paris_love
Silviq Todorova
Мис Претенция
Bubole4eKle4e
g.nikolova._
Raven
21 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Любовта е необятна....тя има различни форми и страни, можеш да се влюбиш в най-малко очаквания за теб човек. Книгата е много вълнуваща и интересна и определено анотацията е написана много добре, така че да подтикне хората да се зачетат в историята.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Много уместен цитат за двама влюбени.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?

Хахахах не мога да издам понеже ще е спойлер, а както знаем правилата са, че не може да казваме спойлери Very Happy Very Happy затова ще го запазя за себе си, но ей така бих се направила, че "предполагам" и ще кажа може би, но винаги има надежда едно съсипано нещо да бъде поправено, е понякога не всичко е поправимо. :)

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
В реалния живот не се случват често подобни неща, но все пак това е книга и най-вероятно, семейството и ще се върне.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа? написа:

Всичко завиви от това какво точно е направила след като те са заминали и защо изобщо са заминали без нея. Почти винаги човек може да оправи нещата с любимия си, стига да има достатъчно желание. И тук е проблема обикновено, хората не искат достатъчно силно да поправят нещата помежду си.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Мисля, че ако  Джорджи иска да спаси брака си винаги може да го направи. Ако обича все още Нийл и той нея и има желание, всичко може да се оправи.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?

Предполагам, че всичко зависи от това до колко е сериозно това, което е направила Джорджи, от характерите на Джорджи и съпругът й, до колко връзката им е силна или страда от проблеми в миналото. Ще знам точният отговор на въпроса след като прочета книгата.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Може би не го е провалила напълно ,но е нанесла голяма вреда с действията си или поне така предполагам(не съм чела книгата) Но когато има любов и желание вярвам,че нещата могат да се оправят и те ще възстановят отношенията си и ще подобрят брака си.

http://booumouse.blogspot.bg/

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Според мен да,но накрая сигурно всичко ще се оправи.

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?

Не, не мисля. По-скоро двамата си взимат почивка.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Може би тя просто е твърде уморена от ежедневните проблеми и затова така се е отчаяла. Просто им трябва малка "ваканция" от брака, ако мога така да се изразя. Да са далеч един от друг за известно време, за да премислят това, което ги тормози. Надявам се в края на книгата да има хепи енд.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?

Мисля,че ще спасят брака си,а след тази "почивка",която са си дали,след това ще могат да си изяснят отношенията и ще бъдат много по- сплотени от преди.Силно се надявам книгата да завърши с щастлив край за двамата. :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Не смятам , че Джорджи е провалила брака си . Необходимо е Нийл също да положи усилия връзката им да се оправи .

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?
Колкото и несемейно да звучи това да е далече от семейството си на Коледа си мисля, че ако искат да оправят нещата, винаги могат

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.02. Дали Джорджи наистина е провалила всичко с брака си, след като Нийл и децата й заминават за Коледа?

Мисля, че всеки брак има нужда от малка почивка, но коледните празници са времето, което трябва да бъде прекарано със семейството. Ако аз съм омъжена и съпруга ми замине за празниците с децата ни, вместо заедно да седнем на трапезата, значи тотално всичко съм омазала. Колкото и зле да е положението, ако на Коледа не можем да понесем да сме заедно, по-добре всеки да си поеме по пътя.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес