Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

+17
neko
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
hrissiiiii
Bianka Bela
aivlis
malkata20
dalinda
sweet_baby1232
Paris_love
Silviq Todorova
Мис Претенция
Bubole4eKle4e
g.nikolova._
Raven
21 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 10]

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Коя е последната книга, която издаде Рейнбоу Роуъл?
Carry on е последната издадена книга на Рейнбоу Роуъл.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.02. Коя е последната книга, която издаде Рейнбоу Роуъл?
" Carry on " е последната книга , която издаде Рейнбоу Роуъл .

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Мисля си, че любовта наистина е нещо такова. Лутане, намиране, изгубване, намиране. Тя не е някаква перманентно състояние на/у личността, а е постоянно доказващо се нещо. И да, понякога, даже повечето пъти, не вървим в една посока с нея, но пък изпуснатата спирка на влака не значи, че изобщо няма влак...някъде там по средата на пътя.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“ написа:

Мисля, че всеки разбира любовта по различен начин и когато прочете нещо което не съвпада с неговото мнение е въпрос на личен избор дали ще се замисли или не. Дали ще извлече някаква полза и ще разбере, че може би (само може би) нещо куца в негите представи. Или въпреки всичко неговата любов е най-прекрасна.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Обичам такива книги , които те карат да се замислиш върху нещо , да потърсиш смисъла.Колкото до любовта ,според мен това е свързано с вътрешното светоусещане на човек.Всеки разбира нещата по различен начин.Аз откривам смисъл и в двете твърдения ,защото наистина през повечето време вървите заедно един до друг, но има и моменти когато всеки поема по различен път и , ако е писано се срещате в средата.

http://booumouse.blogspot.bg/

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Често срещан проблем е, че много хора не могат да открият сродната си душа или някак си изпускат нишката на връзка, която е градил с много труд и усилия. Дори има такива, които ходят на психотерапевти, за да търсят разрешение на тези проблеми.
Темата за любовта и връзките винаги ще вълнува много хора.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Цитатът много ми хареса,обичам такива книги,които карат читателят да се замисли за нещата в живота.Любовта мисля,че е изпитание за двама човека да намерят път един към друг,да намерят своите сродни души,любовта е най-красивото нещо,което може да се случи на човек.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Звучи философско, а мен хич не ме бива в интерпретацията на такъв тип мисли. Предполагам, че след като прочета книгата, ще мога да дам по-точен отговор. Може би става дума за разминаването на очакванията - търсиш някой, който има еднакви виждания за бъдещето като теб, с когото си приличате, но накрая се оказва, че вместо да вървите ръка за ръка към бъдещето, всъщност се допълвате. Този човек те кара да се замислиш, противопоставя ти се, когато е нужно.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Ами като читател маниак това с други думи казано ми звучи като "Двама души ще се срещнат (или май те вече бяха женени доколкото помня), ще се харесат, но ще ги спрат големите различия между тях. Но те ще искат да са заедно и ще преодолеят всичко, защото много се обичкат" 050

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Мисля, че книгата ще ме накара да се замисля за нещата от живота и за връзката между двама души. Живота по принцип е едно лутане да намерим идеалният партньор. 
Не ме бива много по философските въпроси. 

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Различията между хората. Начини да открием доброто в другия и да приемем не само доброто, а и лошото, което се крие в него. Всеки върви по своя път, но е хубаво, да намериш другар с който да го извървиш. Такива мисли изникват в съзнанието ми докато чета цитата.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Ами на мен май много ми напомня за "противоположностите се привличат" . Когато става дума за любов, трябва да сме различни за да има онзи баланс; да се допълваме взаимно :)

http://readndwatch.blogspot.com/

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“

Звучи интересно и мисля, че загатва развитието на сюжета на книгата. Не бях се замисляла за нещо подобно досега, но в написаното в този цитат има логика- нали ако някой те обича, той ще те подкрепя, дори и да си малко назад, ще се връща за теб, за да се борите заедно с трудностите във връзката ви. Да вървиш с някой по пътя на вашите отношения означава да изживявате всичко едновременно. Красиво е, но невинаги хората са еднакви, а както знаем- противоположностите се привличат.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.“
Мисля че , ако любовта е силна и истинска между двама човека , те трябва да извървят заедно пътя , а не да се срещнат по средата . Понякога в любовта са нужни много компромиси от двете страни , за да може връзката да продължи дълго време .

viki12

viki12
Новороден
Новороден

[quote="neko"]Дата: 15.02. Какво мислите за този цитат от анотацията? „Книгата на Рейнбоу Роуъл ще подтикне читателите да се замислят дали двама човека могат въобще да вървят в една и съща посока. Или любовта означава да откриеш някого, който непрекъснато ще те среща по средата на пътя.


Интересна анотация,въпреки ,че по реално ми звучи двамата заедно да преминете през всичко,което може да поднесе една връзка.Но все пак ако непрекъснато срещаш някого е възможно и да се получи.Определено обаче ми хвана вниманието. nod

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес