Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 8 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

+17
neko
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
hrissiiiii
Bianka Bela
aivlis
malkata20
dalinda
sweet_baby1232
Paris_love
Silviq Todorova
Мис Претенция
Bubole4eKle4e
g.nikolova._
Raven
21 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 10]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал? написа:

Определено да оправи нещата. Според мен дори и да има начин да промениш нещо в миналото, така че да не се е случило, това само ще доведе до нещо по-лошо. Човек трябва да живее с грешките си и да се опитва да ги оправи и да не ги допуска в бъдеще.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Да поправи бракът си е по добре. Другото ми се вижда прекалено лесен и страхлив път за решаване на проблема.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Определено да се опита да поправи бракът си.

http://readndwatch.blogspot.com/

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Аз категорично съм за товаа да поправи брака си.Все пак в някакъв момент те са били щастливи и ще е ужасно всичко това да бъде заличено , все едно не го е имало.А ако е имало истинска любов ,значи има шанс да бъде поправено.

http://booumouse.blogspot.bg/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Мисля, че трябва да се опита да поправи брака си - все пак една връзка се крепи на доверие и комуникация.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?

Вярвам,че ще опита да поправи бракът си.Грешките са си грешки,за да се вземе поука от тях.А все пак те са се обичали и преди,и ще е жалко всичко да се изтрие просто ей така,сякаш никога не се е случвало.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Човек не бива да се отказва, щом става дума за нещо толкова сериозно като брака. А щом ти е даден шанс да поправиш връзката си, значи трябва да се възползваш.

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?

Не знам. Повечето хора биха казали, че естествено е по-добре да ги поправи вместо да ги заличи, защото това е един вид бягство от отговорност. На мен също не ми харесва идеята някой да иска да заличи всичко само защото не се е получило. Все пак всичко, което се случва в нашия живот, добро или лошо, си има причина и ако пренебрегнем лошите няма да можем да се насладим докрай на добрите. Затова по-добре е, иска ми се, героинята да избере да те поправя нещата, заличавайки, а да ги поправи така, че те да продължат да съществуват..

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?

Винаги е по-добре да се опиташ да оправиш нещата, особено в случая на Джорджи, според това, което прочетох за нея и брака й в анотацията на книгата на Рейнбоу Роуъл. Въпреки всичко, тя има обичта на съпруга си и прекрасните деца, които са създали по време на брака си. Ако тя направи така, че брака й да не съществува, нито ще има отношенията със съпруга си, които както разбирам, са приятелски, няма да има и деца от него.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Според мен най - правилното в случая е Джорджи да се опита да поправи брака си . Не е късно да отстрани грешките от миналото .

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?

Аз бих отговорила по следния начин: по-добре е ако имаш възможност да поправиш нещо и да го заличиш за винаги и то да не се е случвало, бих казала, че е по-добре да заличиш нещото. Въпреки това предполагам, че героинята ще избере да поправи брака си, но когато едно нещо е токсично и не води до нищо хубаво е най-добре, то никога да не е съществувало. :)

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

19.02. Кое мислите, че е най-правилно в случая? Джорджи да се опита да поправи бракът си или да направи нещата, така че въобще да не се е случвал?
Ами това зависи дали е бил успешен или не. Може би ще опита да оправи само моментите, които са били негативни и са довели до разпада на връзката

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
В книгите всичко е възможно. Наистина засега не мога да си го обясня, защото единственото, с което мога да направя паралел, е пътуването във времето. Но щом не е това, бих предположила, че главната героиня се настройва на някакви други честоти (не точно като радио, но може би нещо такова 050 )

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
Ами като гледам този телефон на корицата на книгата, си мисля, че може да е свързан с общуването между Джорджи и Нийл в миналото. Да не е някой вълшебен телефон, или нещо такова. Друго не ми идва на ум.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.02. Как ще обясните общуването между Джорджи и Нийл в миналото, след като това не е точно пътуване във времето?
Знам , че в книгата има някаква магическа нишка и явно на това се основава общуването между тях.

http://booumouse.blogspot.bg/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес