Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Връзка" от Рейнбоу Роуъл!

+17
neko
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
hrissiiiii
Bianka Bela
aivlis
malkata20
dalinda
sweet_baby1232
Paris_love
Silviq Todorova
Мис Претенция
Bubole4eKle4e
g.nikolova._
Raven
21 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 10]

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.02. Кои книги сте чели от Рейнбоу Роуъл? Коя ви хареса най-много? Ако не сте чели споделете кои нейни книги желаете да прочетете.
За жалост още не съм чела нейни книги. В списъка ми е "Връзка" и "Фенка", но още не съм се добрала до тях. Коментарите за книгите са наистина ласкави, така че съм любопитна.
https://twitter.com/GabiPleasant/status/698229432088186883

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.02. Кои книги сте чели от Рейнбоу Роуъл? Коя ви хареса най-много? Ако не сте чели споделете кои нейни книги желаете да прочетете.

Не съм чела никоя книга от тази авторка, но моя фб приятелка ми беше споменала, че е прочела "Фенка" и й е харесала. Бих я прочела, хареса ми анотацията и на тази книга, "Връзка", затова и участвам в предизвикателството.

https://www.facebook.com/neko.anima/posts/1041578999219190

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.02. Кои книги сте чели от Рейнбоу Роуъл? Коя ви хареса най-много? Ако не сте чели споделете кои нейни книги желаете да прочетете. написа:

Не съм чела нищо на авторката. Но преди време бях заглеждала точно тази книга на английски.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
Още като участвах в предизвикателството за "Елинор и Парк", аз писах, че искам да прочета на български "Връзка" и "Фенка", така че вече желанията ми са се изпълнили благодарение на Егмонт. Те вече са на българския книжен пазар.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
Искам да издадат у нас Carry On ,защото и за нея съм чувала само хубави отзиви от чуждестренните ю-тубъри.
Също и Attachments (мисля ,че я няма при нас) а тя е издадена в Америка още през 2011.

http://booumouse.blogspot.bg/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
"Attachments"- хвърлила съм й око още миналата година. Като видях, че ще превеждат "Връзка" си викам "А дано и другата да преведат". А и звучи много готино- някъкъв се влюбва в момиче, докато й чете чата laughting hand После какво ще й обяснява?

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
Хубаво би било да издадат всички. Издателството се справя перфектно в това отношение.

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?

След съветване с Goodreads много харесах анотацията на книгата й Carry on и мисля, че би ми било приятно да я прочета. Звучи като свеж, интересен и забавен роман.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
Искам да издадат на български език книгата"Carry On",защото съм чела,че е много интересна.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
"Attachments", която очаквах да издадат преди "Връзка". Привлича ме, защото идеята за проследяване и четене на чужди имейли ми се стои доста вълнуваща. Нещо по-различно е.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1114257201952055&id=100001033583288&pnref=story



Последната промяна е направена от megan5 на Пон Фев 15, 2016 11:19 am; мнението е било променяно общо 1 път

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо? написа:

Както вече казах, това е книгата на Роуъл която си бях набелязала за четене. Не знам защо, просто ми хареса резюмето. Така че съм много доволна, че ще мога да я прочета на български.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
Ами моите желания вече се изпълниха и трите ми любими нейни книги са на българският книжен пазар.Но ще ми е любипитно да прочета "Attachments",надявам се да е също толкова хубава,колкото и останалите .

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
"Attachments". Още не бях чела нищо от Рейнбоу Роуъл, когато попаднах случайно на тази книга в Goodreads. Стори ми се интересна и от тогава е в списъка ми за четене.

http://readndwatch.blogspot.com/

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?

Единствените книги, които съм чела от авторката са тези на Български език, не съм се интересувала какви други книги има така, че не мога да кажа мнение по този въпрос. :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.02. Коя книга на Рейнбоу Роуъл желаете да видите издадена на български език? Защо?
"Carry On " , защото съм чувала доста добри отзиви от други читатели :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес