Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

+16
midnight__sun
Paris_love
sani4ka_vd
g.nikolova._
Alice_Raven
penka1234
Alex17
malkata20
hrissiiiii
aivlis
megan5
dalinda
babyfg
mi666i
invicta
Raven
20 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 8]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много?
Не очаквам някоя конкретна книга. Поредицата като цяло ми се струва много интересна и бих искала да си имам всичките книги laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много?
Все още не съм опознала толкова добре героите и не мога да преценя кои от тях ще ми  е най интересен ,пък и поредицата се състои от доста книжки.Само се надявам следващите книги да си останат все така интересни , а не в даден момент да станат скучни и разводнени.

http://booumouse.blogspot.bg/

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)

Героят който ми направи най-силно впечатление в първа книга и чиято книга очаквам най-много е Лаклан Макруари (The Viper - книга 4-та от поредицата). Ще ми е интересно да науча повече за него и за враждата му с Тор. А и когато разбрах, че Бела Макдъф ще е жената, в която той ще се влюби ми стана любопитно как ще се развие историята между двамата.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)

The Ranger (Highland Guard #3) - книгата за Артър Кембъл. Ще ми е интересно да науча защо привидно Тор го изгони от отряда, а всъщност той още е един от тях без знанието на останалите войни. А и от малкото, което е дадено за него в първа книга, мисля че ще е много интересен персонаж.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо?
Всички книги ми звучат доста интересно и не бих могла да кажа коя очаквам най-много. Определено бих искала да прочета всички книги.

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)
Да си призная не мога да отговоря очаквам всичките защото поредицата е страхотна и не мога да избера

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо?
Няма определена книга, която да очаквам най-много. Харесвам цялата поредица и с нетърпение очаквам всяка една книга.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

14.10Коякнига от поредицата"Стражите на Шотландия"очаквате най-много?

Нямам фаворит между героите,така че очаквам с нетърпение цялата поредица.

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо?

Следващата от поредицата! Ако дадена книга от поредица ми е харесала, нямам търпение за следващата и по-следващата, и по-по-следващата и така до последната. Историите може да са различни, но стилът на авторката ги обединява, а в случая героите са свързани помежду си.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.10. Коя книга от поредицата „Стражите на Шотландия“ очаквате най-много? Защо? (Goodreads – „Highland Guard“)

Очаквам всичките, защото поредицата е уникална! ♥ ♥

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? написа:
Още не съм прочела първата книга. Изчаквам от Егмонт да понапреднат малко с поредицата преди да започна с четенето.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? От първата книга харесах Тор , защото се показа смел , великодушен , невероятен.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? (Отговор в няколко изречения.)

Искам да прочета за всички, но има един който ми направи впечатление. Макруари с прякора "змията". Все си мисля, че няма да е толкова лош, а също като другите си има свойте задължения и трябва да носи маска пред другите. Ще почакаме и ще видим дали съм права.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?
Не съм чела "Вождът" и не мога да отговоря на въпроса. Просто изчакам Егмонт да издаде още някоя и друга книга от поредицата, и чак тогава смятам да ги чета.

http://readndwatch.blogspot.com/

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?

Може би си харесах най-много Ерик Максорли. Той беше забавният в отряда, човекът който може да разведри всяка напрегната ситуация между войните. И като че ли затова най-много ми допадна той.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес