Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

+16
midnight__sun
Paris_love
sani4ka_vd
g.nikolova._
Alice_Raven
penka1234
Alex17
malkata20
hrissiiiii
aivlis
megan5
dalinda
babyfg
mi666i
invicta
Raven
20 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 8]

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)
Той е дясната ръка на вожда на клана Макгрегър. Отначало беше предвидено той да поеме елитния отряд след като Тор се откаже. Голям мореплавател, но това може да се очаква след като е от семейство на пирати. Вечния умиротворител забавен и същевременно силен воин. Верен и лоялен до смърт.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)
Не съм чела книгата, но като чета анотацията разбирам, че той е един исторически плейбой, който е неустоим за женските сърца. А като мореплавател - той явно е любимец на боговете, тъй като винаги плава с попътен вятър.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)

Ерик ми направи впечатление на свиреп войн, но също така и умиротворителя в отряда. С неговите шеги и закачки може да разсее всяко напрежение между войните. Той е мъж свикнал да отстоява това, в което вярва и не би се поколебал да влезе в битка. Не случайно преди Тор да реши да остане командир в отряда, бе избрал именно Ерик за негов наследник на позицията.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)
Ерик е плейбой , но също е свиреп войн , умиротворител и добър приятел.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)

Ерик е много интересен персонаж. Шегаджията в отряда, но също така е и добър войн и отличен мореплавател. Той беше човекът, който се опитваше да потушава избухналите в отряда конфликти.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга?
Не съм чела книгата, така че ще импровизирам :) От анотацията оставам с впечатлението, че Ерик е изключително смел и добър мореплавател, но и голям плейбой laughting hand . Също предполагам, че е много чаровен и забавен, и ще ми допадне като персонаж.

http://readndwatch.blogspot.com/

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга?

Определено като персонаж ми допадна. Авторката се е постарала дори и от малкото, което прочитаме в първа книга той да ни плени. Много харесах начина по който го описва алфамъжкар, който е готов на всичко за родината си. Той е предан както на клана така и на новосформирания отряд. Както знаем вече, че е отличен мореплавател, многопластов характер с който искам да се запозная по обстойно.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга?
И той като останалите герои е представен като добър и предан войн, отличен мореплавател и мъж готов да умре за своята кауза.Той е близък с вожда на Клана и може да се разчита на него.Ще ми е интересно по нататък да развият повече персонажа му.

http://booumouse.blogspot.bg/

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга?

Много смел и красив мъж,който обича предизвикателствата и не може да им устои.
Също така невероятен войн,добър мореплавател и лоялен към останалите в отряда.
Готов на всичко за да опази хората на които обича,а и да умре за родината си.
Освен това е и голям донжуан,който обича жените.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)
От  анотацията разбирам, че Ерик Максорли е  невероятен мореплавател. Предполагам, че е добър воин. Явно притежава чар, с който печели жените, което ме кара да мисля, че е плейбой. Изглежда, че ще е интересен герой.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? написа:
Не съм чела книгата, но явно е лоялен към брат си, предводителя, невероятен войн и предводител и "плейбой", който не може да устои на никое предизвикателство.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)

Допада ми героят му.....доста смешен и интересен, но може да се разчита на него. Просто нямам търпение да прочета новата, книга.... ♥ !

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност? написа:
Най-вероятно семейството ѝ и някой кандидат жених я търсят под дърво и камък.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност?
Аз си мисля, че не иска да се разбира, че е благородничка. Може би за това, не знам.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Според вас защо Ели крие коя е всъщност?
Най-вероятно е че разкриването на самоличността и би и донесла повече неприятности. Или може да е от страх, възможност да се скрие от някой. Причините сигурно са различни. Ще видим авторката какво ни е подготвила.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес