Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

+16
midnight__sun
Paris_love
sani4ka_vd
g.nikolova._
Alice_Raven
penka1234
Alex17
malkata20
hrissiiiii
aivlis
megan5
dalinda
babyfg
mi666i
invicta
Raven
20 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 8]

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? (Отговор в няколко изречения.)

Интересен персонаж ми беше Лаклан Макруари. Мрачен, опасен и необщителен, но в същото време войн, на който останалите от отряда могат безрезервно да разчитат.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? (Отговор в няколко изречения.)

Как искам да прочета първата книга за да мога да отговоря на този въпрос, но уви. Толкова книги съм събрала за четене, че не остава ред. От описанията изглежда има доста интересни герои и нямам търпение да прочета за всеки от тях.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? (Отговор в няколко изречения.)

Героят, който най-много си харесах от първата книга това е Тор Маклауд! Много ми допада персонажът му, като цяло няма нещо, което да не ми хареса в него. Човек на място, държи на думата си и определено е много привлекателен. Very Happy

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? (Отговор в няколко изречения.)
На мен ми хареса Ерик понеже не знам защо но ми допада характера му . Понякога съм се питал как ще реагира в дадена ситуация и ми е много интересно да разбера. И не мога да кажа защо точно просто ми допада като герой :)

megan5


Новочетящ
Новочетящ

15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели? Първо си харесах Тор, все пак първата книга е за него. Но същевременно от елитния отряд като че ли най-много изпъкват Ерик Максорли - ястреба и Лаклан Макруари - змията. Сякаш двамата са най-колоритни образи в групата и изпъкват. Но може и да греша все пак съм прочела само първата книга.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?
Тъй като не съм я чела още, не мога да дам още мнение.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?
Първата книга беше посветена на Тор и неговият образ е разкрит най-пълно и подробно ,затова харесах неговия персонаж , но на места ме дразнеше поведението му.Това непрекъснато демонстриране на мъжкарство и нежеланието да признае какво изпитва към Кристина. Нейният образ всъщност ми стана много симпатичен.Тя показа ,че може да е много повече от крехка и красива благородничка и намери сили да се справи с тежкия нрав на Тор.

http://booumouse.blogspot.bg/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

15.10. Харесахте ли си някой герой от първата книга? С какво ви спечели?

Много харесах Кристина. Разбира се беше страхотно да чета за героиня, която се казва като мен, но не само това е определящо. Бях впечатлена силната й воля и бурния й характер. Тя бе готова да защитава хората, които обича, дори с цената на живота си. Невероятен персонаж.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки?

Естествено! ♥

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки?

Да, ще я купя все пак имам първа книга и не обичам да зарязвам поредици. Но вероятно ще я закупя на по-късен етап.

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки?
Да естествено че бих струва ми се че много ще ми хареса

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки?
Да,естествено, дори и да не спечеля :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки? написа:
Вече е добавена към безкрайния ми списък с бъдещи покупки на книги. Накрая наистина ще обера някоя банка 050

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки?

Да, със сигурност. Ако не сега, то малко по-нататък във времето, но все ще намеря начин да се сдобия с нея.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.10. Ако не спечелите, ще добавите ли „Ястребът“ към евентуалните си покупки?
Естествено, че ще добавя книгата към списъка ми с покупки, който май става все по-голям откакто попаднах в този форум.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес