Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Ястребът" от Моника Маккарти!

+16
midnight__sun
Paris_love
sani4ka_vd
g.nikolova._
Alice_Raven
penka1234
Alex17
malkata20
hrissiiiii
aivlis
megan5
dalinda
babyfg
mi666i
invicta
Raven
20 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)

На първо място - самото заглавие на поредицата "Стражите на Шотландия", защото обожавам да чета романи, чието действие се развива в шотландски земи, свързано е с шотландци, клановете им и т. н. Друго, което ме привлече, е това, че в поредицата става въпрос за таен отряд от 12 елитни воини, който се подготвя за битка срещу Англия. Във войните между Англия и Шотландия винаги съм симпатизирала на шотландците (не знам защо, натам ме "влече"). И това в комбинация с 12 романа в поредицата - как да им устои човек?!

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)
Както отговорих на предишния въпрос аз разбрах за поредицата от ревюто на една приятелка, което ревю беше много добро и така поредицата ми стана интересна.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“?

Най - главния и важен фактор беше, че авторката пише са шотландци. Книгите със тяхно присъствие винаги са ме пленявали. След като видях, корицата буквално останах без думи. Бях тотално запленена и от анотацията. А след като прочетох "Вожда" и самото съдържание. Много ми хареса концепцията, която Моника е съумяла да направи. Да събере елитен отряд, това до някъде ми напомня за съвремените романтични трилъри, който също толкова много обичам.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“?
Заглавието ми стана любопитно ,прочетох атонацията и ма хареса книгата и като я прочетох цялата книга искам цялата поредица.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“?
Привлече ме това, че:
1. Никога не съм чела исторически романи за Шотландия.
2. Искам да прочета неща свързани с нея.
3. Харесвам исторически филми, а от там се надявам и книгите да са хубави и да ми допаднат.
4. Ето сега ми се отдава чудесна възможност да прочета поредицата и да разбера дали ще оправдае очакванията ми :) .

MGNell

MGNell
Новороден
Новороден

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия"?
Честно казано до сега не съм чела такъв род книги, свързани с повече история. Но винаги има първи път и се надявам сюжета да е завладяващ толкова колкото резюмето му. Пък и да внеса малко разнообразие в репертоара си с малко шотландци  028.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)

Поредицата има доста интересен замисъл. Идеята за отряд от най-добрите шотландски войни от различни кланове, някой от които враждуващи, но обединени от дълга им да опазят Шотландия е доста интригуваща.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)

В книгата ме привлече най-вече това, че е за шотландци. А и фактът, че с художествената измислица са преплетени и действителни личности и събития, също ме привлече в нея.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.) написа:

Обичам исторически любовни романи, особено когато са свързани с Шотландия или Ирландия. Така че нямаше как да пропусна тази поредица.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“?

Харесвам книгите за шотландци особенно ако са любовни романи.
Допада ми да чета за обичаите и невероятната им природа,а когато това се развива в миналото е още по-добре.Харесва ми това че различни по характер хора се обединяват в името на една обща цел.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=890150477706698&id=100001352616269

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)
От един форум научих за поредицата. Там доста я хвалят. Освен това обичам исторически любовни романи и особено щом са за шотландци. Специално на втората книга много ми хареса корицата и мисля, че не е за изпускане.

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)
Ами на мен лично не мога да кажа много защото не съм я чел , но според мен ще е страхотна. Четох анотацията и книгата много ме грабна затова мисля че като цяло идеята и самата история на книгата
link : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=884467381631297&id=100002041305857&pnref=story

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)

По принцип аз съм такъв човек, който чете всичко ново, което излезне. Както казах в един от въпросите в началото корицата ме отблъсна от самата книга, но когато прочетох анотацията, а и от мнението на познати вниманието ми се грабна и просто реших да пробвам и взе, че ми хареса! :)

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.10. Какво точно ви привлече в поредицата „Стражите на Шотландия“? (Отговор в няколко изречения.)

Хареса ми, че действието се развива в миналото. Историята не е просто типичен романс. Има доста вълнуващи моменти и честно казано на мен тази поредица ми служи като разнообразие от книгите, които по принцип чета.

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.10. Какво впечатление ви направи Ерик Максорли от първата книга? (Ако не сте я чели, може да използвате анотацията.)

Ерик Максорли прави впечатление на шегаджия - винаги разведрява обстановката и разсейва напрежението. Дори насред "... разгорещена битка размахва бойната си брадва с усмивка на лицето...". Това съвсем не означава, че е несериозен. Тъкмо напротив - "... под усмивката му се крие ядро от стомана...".

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес