Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 17 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас

+20
KaPaMeJI
penka1234
lusi_2799
dina_ml
silvara
[Broken]
krasy
Chairman Meow.
liusi
sisitoo
neko
Thэ Dark Girl
imm0rtal
perla333
darina112
Bubole4eKle4e
Evitta
nikityy333
krissi4
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down  Съобщение [Страница 17 от 20]

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?

Кориците са много красиви. Не мисля, че може да има по-подходяши за поредицата. Определено отговарят на книгите

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?
Мисля, че кориците са много подходящи -елегантни и красиви. Не мисля, че бих се справила по-добре.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?
- Красиви са и най вече привличат вниманието, както цветово, така и с прекрасните рокли. Интересна е именно реализацията върху кориците, показваща значимите събития, при които Америка носи тези рокли. Смятам че идеята е много добра. Кориците се открояват със стил, а това най-много ми допада.
Лично аз притежавам въображение, но не и творческо. :) Така че ми е доста трудно да си представя и сътворя корица. Особено като ми допада самата идея, която са ползвали вече. Но все пак, ако аз трябва да изобретя такова творение за тази поредица бих изобразила на първа книга Америка и Аспен, така както си ги представям. За втора - Америка между Максън и Аспен, колебаеща се. За трета - Америка и ... мъж с маска. :)

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?
Определено харесвам кориците. Дават представа за Америка и за самата книга и все пак не ти подсказват какъв е сюжета. Дори момичето на корицата перфектно пасва в образа на Америка. Ако трябваше да развихря собственото си въображение, на корицата на книгата щяха да бъдат изобразени 35 корони, като една от тях щеше да бъде по-бляскава от другите. Най-отгоре щеше да е заглавието на книгата, заедно с авторката, а може би на заден фон, зад короните, щеше да се вижда отдалечен замък или ако короните са подредени в кръг, в центъра му щеше да се вижда красив мъж (принца). laughting hand  
В интересен на истината се пробвах да направя подобна корица, за да Ви покажа визуално какво се вихри в ума ми, но за жалост не намерих подходящи картинки и не успях. Затова пък, направих една друга, която не е толкова добра, но пък ми беше интересно да си поиграя да я направя.
П.С Позволих си да добавя и логото на издателството. (Автентичност laughting hand) Въпреки, че сега забелязвам, че съм забравила да добавя името на писателката. Заплес.  453

Spoiler:

http://nheartbooks.blogspot.com/

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?

Ще прозвучи много банално ,обаче кориците са перфектни, и напълно подходящи.В интерес на истината именно корицата на "Изборът" ме впечатли и от там на сетне се поразрових за поредицата.Затова и ми е много трудно да измъдря нещо оригинално..но все пак ето и моята скромна идея.
За "Изборът" си представям Америка в нейната стая застанала с лице пред едно красиво огледало което я отразява в красива рокля на фона на разкошния дворец.Мисля,че е подходящ вариант защото загатва дилемата и дали да замени своята реалност за една друга корено различна от всичко което познава до този момент.
За "Елитът мисля ,че би подхождала корица изобразяваща Америка в красива градина застанала по средата на красиво дървено мостче като в двата далечни края на мостчето са загатнати два мъжки силуета/Аспен и Максън/.
Колкото до "Единствената" моето скромно въображение си представя Америка в разкошна рокля/просто няма как да не си я представа по този начин/ отново на дървеното мостче целувайки се с...ами не знам кой...въпросния избраник ще е с гръб 124


MaLKoTo_MaRTiNi

MaLKoTo_MaRTiNi
Прохождащ
Прохождащ

На мен лично много ми харесват кориците на книгите и като цяло не бих могла да кажа какво да се промени тъй като не съм чела книги от поредицата. :)

swetim

swetim
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?

Кориците са великолепни и повече разкош от това не виждам накъде повече. Кое момиче не би искало да притежава ослепителната зелена рокля от корицата на първата книга или пък червената рокля? Все пак ще се опитам да пресъздам свой образ на корицата, който със сигурност няма да е по-добър от оригинала. Аз бих изобразила принц Максън в средата, а около него наредени предентентките с красивите си рокли, освен едно единствено момиче - Америка. Главната героиня ще се откроява с обикновените си дънки и блуза, но въпреки това, погледът на принц Максън ще бъде привлечен към нея.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?

Кориците са просто невероятни и за нищо на света не бих ги променила. Те не само са крсиви, но и подхождат на историята, което е също важно.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?

На мен лично кориците много ми харесват,но би ми харесало и едно мъжко присъствие в тях.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?

Кориците са страхотни и интригуващи. Нищо не бих променила.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.09. Какво мислите за кориците на книгите? Ако трябваше да развихрите собственото си въображение, какво бихте ползвали?
Кориците са чудесни и не бих променила нищо в тях :)

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.09. Когато дадена книга предстои да бъде издадена на български език предпочитате ли да бъде запазена оригиналната корица или се вълнувате каква би била българската?
Определено предпочитам оригиналната. Или поне в повечето случаи – зависи и от оригиналната корица. Но като цяло малко са издателствата, чиито български корици са ми харесали.

+ Споделих в twitter :) https://twitter.com/YordankaSavova/status/510586728357593088

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 13.09. Когато дадена книга предстои да бъде издадена на български език предпочитате ли да бъде запазена оригиналната корица или се вълнувате каква би била българската?
- Винаги ми е било интересно да видя какво биха ни предложили българските издателства за корица на книга. Вярно че има страхотни оригинални корици, но също така има и много по-красиви български корици за дадена книга. Така че е относително коя ще е по-интересно представена. Но това не би ме спряло да искам да видя българския вариант и да се вълнувам, докато чакам да излезе книгата.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.09. Когато дадена книга предстои да бъде издадена на български език предпочитате ли да бъде запазена оригиналната корица или се вълнувате каква би била българската?

Това зависи от корицата. Ако оригиналната корица ми харесва, тогава бих искала тя да остане и при българския вариант(както при "Изборът"). Но има и много корици, които не ми харесват и бих предпочела издателството да бе измислила нещо друго(както при "Обсидиан").

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.09. Когато дадена книга предстои да бъде издадена на български език предпочитате ли да бъде запазена оригиналната корица или се вълнувате каква би била българската?

Зависи от това дали оригиналната корица ми харесва. Ако не, бих се радвала на български да е някоя по-добра. Така, че всичко е индивидуално. За Изборът се радвам, че си останаха оригиналните корици.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 17 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес