Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

+14
Bianka Bela
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Martin Stoyanov
Paris_love
Vasiilenaa
Silviq Todorova
hrissiiiii
nikityy333
Alice_Raven
aivlis
s0n4ett0
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?


- Аз съм от типа хора, който не объркват личното с професионалното. Ако се случи така, че някой било то приятел или по - висше стоящ да прочете кореспонденцията ми няма да съм ядосана. Все пак на работното място ще кореспондирам за неща, които касаят работата ми.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
 Аз съм от типа хора , които изключително много ценят личното си пространство и съм на мнение ,че ако имейлът е адресиран до мен , значи аз трябва да си го прочета ,а не някои друг , така че не бих била много щастлива от факта някои друг да чете кореспонденцията ми

http://booumouse.blogspot.bg/

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?

Много подразнена, защото това е нахлуване в личното ми пространство.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Може да не знаят. Или пък просто не им пука и продължават да си пишат.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Според мен просто си мислят, че никой не бил проявил интерес към техните имейли. А дори и да ги четат, сигурно си имат някой шифър 050

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Сигурно си мислят, че имейлите им не са толкова важни, че някой да се интересува от тях.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Ами може би защото в имейлите няма нещо толкова важно, че ако се разбере от някой случаен да бъде фатално. Или пък просто не им пука.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?

Защото според мен вярват, че няма нещо особено в нещата, които си пишат, за да бъде проявен интерес към тях. А може би просто им е забавно да знаят, че някой "воайорства" над пощата им.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?


- Според мен имейлите, които си пращат нямат такова важно значение, че да им се обърне внимание. Може би са просто безобидни мейли, в които две приятелки обсъждат различни теми които ги вълнуват. Или пък може би цялата им кореспонденция да е свързана с работата им.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Може би нямат какво да крият и това, че някой чете имейлите им не е голяма работа, защото така или иначе няма да разбере нищо важно от тях.

http://nheartbooks.blogspot.com/

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Защото според тях, едва ли някой ще го вълнува какво си пишат двамата. А и щом са наред с това, означава, че не крият нищо.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Защото в имейлите не си споделят прекалено лични тайни и им е все едно дали някой ги чете или не  .

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?


Ами според мен не крият някоя срамна тайна,която да ги злепостави и за това не се притесняват.Също може да не им пука,че някой им чете имейлите,а може пък и да им е приятно,че си имат някой таен обожател.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Защото няма нищо притеснително в техните имейли, така си мисля аз.

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Може би им е все едно дали някой ще прочете имейлите им или не, тъй като това, което си пишат предполагам, че според тях едва ли би развълнувало някого.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес