Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

+14
Bianka Bela
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Martin Stoyanov
Paris_love
Vasiilenaa
Silviq Todorova
hrissiiiii
nikityy333
Alice_Raven
aivlis
s0n4ett0
Raven
18 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 10]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Имате възможност да спечелите бройка от „Прикачен“ от Рейнбоу Роуъл.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Прикачен”.
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Всеки ден отговаряйте в тази тема на въпроса, който съответства на написаната дата. Разминавания не се приемат.
* На въпросите със свободен отговор трябва да напишете минимум 1-2 изречения. Не приемам отговори само от една дума, освен, ако въпроса не го изисква.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* Въпросите копирайте заедно с датата и тогава отговаряйте.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип (Дийдра, Raven, djenitoo, sunset, SevenSins).
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.


* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 17.06.2016 г. до 26.06.2016 г. в 14 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 26.06.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 3 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Прикачен"


Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! 15ydboh


**Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 17.06 до 26.06 в 14 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Дата: 18.06. Кои книги на Рейнбоу Роуъл сте чели?
Дата: 19.06. Какви са очакванията ви от „Прикачен”?
Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Дата: 21.06. Защо според вас Бет и Дженифър така и не вземат насериозно, че някой чете имейлите, които си изпращат на работното място?
Дата: 22.06. За какво по-точно могат да си пишат Бет и Дженифър?
Дата: 23.06. Мислите ли, че Линкълн е разочарован от работата си да чете чуждите имейли?
Дата: 24.06. Защо историите на Бет и Дженифър са толкова интересни, че Линкълн не желае да докладва за тях?
Дата: 25.06. Според вас възможно ли е някой да се влюби чрез четене на чужди имейли, както е станало с Линкълн?
Дата: 26.06. Колко време ще отнеме на Линкълн да признае чувствата си на Бет и това че е чел имейлите й?


Късмет на всички! sun



Последната промяна е направена от Raven на Пет Юни 17, 2016 1:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Много ми харесва. Симпатична е. :3 

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Доста ми допада българската корица.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
- Макар и да не е оригиналната много ми харесва. И този път издателството ни изненада приятно. Също като оригиналната и тази е много сладка и според мен напълно съответства на сюжета на книгата.

**Конкурса е споделен: https://www.facebook.com/aliceraven55/posts/141695482904449?pnref=story

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
  Изключително сладка и приятна е българската корица. За мен, дори е по-хубава от оригиналната, има повече очарование и е по-причличаща вниманието. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?

Сладка е и оригинална.Според мен съвпада със сюжета на книгата.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

таата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
та


Въпреки,че не е оригиналната ми  харесва страшно много,а и има има връзка със сюжета. Мисля,че дори е маалко по-хубава от оригиналната.


Публикацията е споделена :


https://www.facebook.com/silviq.todorova.39/posts/1065898170114538?pnref=story

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Допада ми повече от оригиналната. Българската корица определено е по-добра и привлича вниманието повече от другата

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”
Намирам я за доста сладурска и според мен пасва идеално на заглавието на книгата :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ


Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?

Хубава е , но на мен ми допада повече оригиналната. 
Нали все пак съдържанието е по-важно . :) 

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

https://twitter.com/GabiPleasant/status/743843474970185728

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Смятам, че много повече отговаря на заглавието и анотацията на романа, така че много ми допада.

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Допада ми. Изглежда доста доста оригинална.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?

Българската корица е представена интересно.Най много ми допада как е направено заглавието.А цялостната визия на книгата подхожда на съдържането си.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?
Много ми харесва дизайна на българската корица  .
Конкурсът е споделен  .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1095650893824913?pnref=story

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.06. Какво мислите за българската корица на „Прикачен”?

Харесва ми. Не е претрупана и някак препраща към темата на книгата. :)

Споделих конкурса:

https://www.facebook.com/rositta.stoianova/posts/1206225832741477

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 10]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес