Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Прикачен" от Рейнбоу Роуъл!

+14
Bianka Bela
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Martin Stoyanov
Paris_love
Vasiilenaa
Silviq Todorova
hrissiiiii
nikityy333
Alice_Raven
aivlis
s0n4ett0
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 10]

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

19.06. Какви са очакванията ви от „Прикачен”?
Набелязала съм тази книга още преди година и нещо и много се зарадвах като я видях в издателският план на "Егмонт". Харесвам стила на Рейнбоу Роуъл, историята изглежда интересна и обещаваща. Мисля, че ще покрие очакванията ми за една наистина страхотна книжка.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

19.06. Какви са очакванията ви от „Прикачен”?
Очакванията ми са за поредната страхотна книга от авторката, сюжетът определено звучи доста интересно , а и отзивите за книгата са добри.

http://booumouse.blogspot.bg/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Обикновено хората имат по два акаунта - един за лична кореспонденция, и един за работна. Не би трябвало да ме притеснява, ако в офиса някой ми следи работната поща. А смятам, че не е редно шефът да иска и личния ми акаунт.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?


Не обичам близки до мен хора да четат и виждат личните ми неща, а представям си как бих реагирала, ако някой напълно непознат започне да преглежда пощата ми. Ще бъда в равни дози ядосана и засрамена, а и любопитна какво точно е успял да прочете. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Определено няма да ми хареса някой да чете имейлите ми. Ще съм ядосана, засрамена и малко бясна.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Определено ще ми е неловко, няма да знам кои имейли е прочел. Ще съм ядосана, защото все пак това са си моите имейли. Е, може би, ще се промъкна за да прочета неговите. 

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Ще се ядосам. Та това си е чисто нахлуване в личното пространство. Но донякъде и те са прави, че искат да наглеждат служителите си. За да се избегнат такива работи трябва да си имаш отделен личен акуант.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
За работата и работните имейли, не мисля, че е кой знае какво. Все пак на работното място си има някакви правила. Но иначе, разбирасе ще ще се ядосам. При това много. Това някой да чете имейлите, есемесите ти или въобще да преглежда компютъра или телефона ти е твърде лично. Все едно някой влиза в главата ми.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Бих се почувствала много засегната и обидена. Не бих искала някой, който и да е, независимо дали е някой познат или непознат да се рови в личната ми поща! Ако иска да разбере нещо за мен да дойде и да ме пита лично, а не да го прави зад гърба ми!



Последната промяна е направена от dariq на Пон Юни 20, 2016 6:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?

Със сигурност ще се почувствам гадно и ще поискам от даденият човек,да ми даде адекватен отговор,защо е чел съобщенията ми.  А ако се направи на интересен,ще прекъсна всякакъв контакт с него.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Щях да изпитвам гняв и разочарование  .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Няма да ми бъде никак приятно някой да ми влиза в личното пространство.

galina.stoanova

galina.stoanova
Новороден
Новороден

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Няма да се чувствам  добре , някой да ти диша във врата.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?

Ще се почуствам обидена.Всеки има право на лично пространство.А някой постоянно да те  следи под лупа, като чете имейлите ти, които не са предназначени за него е малко гадно.Дори това да е на работното ти място.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 20.06. Как ще се чувствате, ако на работното ви място някой чете имейлите ви?
Ще се почувствам подразнена от това, че този човек чете личните ми имейли. Дори на приятелите си се ядосвам, когато ми се ровят в нещата и се чудя какво точно са успели да прочетат, какво остава за някой колега..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес