Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

+20
Villy.Petroff
blood_ties
Cassey
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
m0ny
hrissiiiii
Bianka Bela
bibivg
aivlis
dalinda
malkata20
sweet_baby1232
Silviq Todorova
Мис Претенция
Paris_love
g.nikolova._
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 11]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват? написа:
Нямам никаква идея, затова ще ми е интерсно да я прочета. Предполагам, че или някой умишлено е заразил всички деца или става въпрос за някакъв вид естествено еволюционно "прочистване"

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Нямам идея. Може би нещо в клетките или мозъка. 

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Може би това се дължи на произхода им или на естествения подбор да оцеляват най-силните.

http://booumouse.blogspot.bg/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Мисля, че засяга нервната им система и те могат да контролират някои елементи.
Ако мислим от човешка гледна точка- защото децата се адаптират по-добре от възрастните.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Нямам много идеи какво точно е това заболяване. Може да е в еволюционен план нещо. А защо децата?! Може да зависи от това кой колко е силен психически или нещо такова.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Нямам си и на идея какво може да е това заболяване.Аз залагам на нещо свързано с мозъчната дейност.А някой деца оцеляват,защото са по силни психически или са защитени по някакъв начин от заболяването.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Може би това е начин само най-силните да оцелеят, нещо като подбор. После ще съберат тези деца и ще ги използват като оръжие или за някаква друга опасна цел. Най-вероятно родителите изоставят децата с това заболяване и така те не остават скрити за обществото...

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Според мен това заболяване засяга мозъчните центрове . Защото някои деца се разболяват в по - лека форма от тази болест .

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Според мен засяга имунитета. Един вид, тези които имат силен имунитет успяват да се приспособят и не се разболяват.

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Мисля, че заболяването се предава по наследство. И като в природата най-силният оцелява.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Аз не мисля, че е заболяване. Мисля, че по висшите го представят така, за да се страхуват хората. А всъщност някои хора да се раждат с по развит мозък и са еволюирали един вид.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Може би мозъка и сигурно оцеляват само най-силните.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?

Честно казано нямам никаква идея...., но може би с това заболяване, което според мен е нарочно направено, за да могат по-силните да оцелеят, а слабите да бъдат оставяни на произвола на съдбата.

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?

Мозъкът и неговият капацитет е първото страшно нещо, което ми хрумва в момента. Може би е някакъв летален ген при който повечето деца умират и малцина остават живи, и то на каква цена..

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.02. Какво мислите, че засяга това мистериозно заболяване? Защо само някои от децата оцеляват?
Нямам никаква представа и за това ще ми е интересно,да разбера, за какво става на въпрос.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес