Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

+20
Villy.Petroff
blood_ties
Cassey
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
m0ny
hrissiiiii
Bianka Bela
bibivg
aivlis
dalinda
malkata20
sweet_baby1232
Silviq Todorova
Мис Претенция
Paris_love
g.nikolova._
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 11]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Ами по-принцип съм си голям фантасмагор, така че този жанр ми е по-интересен 050 Пък и едни от първите книги които ми запалиха по четенето бяха "Игрите на глада" и "Дивергенти".

http://readndwatch.blogspot.com/

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?

Какво да кажа...обичам да експериментирам и да чета различни неща, не знам какво точно ме привлече....! Различен жанр е и това определено ми хареса. :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Харесва ми това, че има реални и нереални неща - със специални способностти, а и всички герои са красавци.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Харесвам жанра , защото в тези книги се описват нови различни реалности и общества , действието е динамично и героите са надарени със свръхестествени способности .

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
До къде може да стигне човечеството в своето саморазрушение.

https://www.facebook.com/Villy.Petroff/posts/1339852966040523

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?

Харесва ми изкарването на кирливите ризи на идеалните общества. Като цяло доста ми харесва този жанр, защото обикновено се развива в бъдещето и се отнася до разрушаването на човечеството, което за мен си е вълнуваща тема. :)

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Да, честно казано. Но не съм разочароване, защото и тази много ми харесва. Напоследък забелязвам, че предпочитат да използват оригиналните корици, което не е лошо, все пак по английски форуми и в goodreads свикваме да гледаме романите с чуждестранните им корици.

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Да, очаквах корицата да е различна.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не? Да ,защото очаквам неочакваното .

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Честно казано да, понеже почти винаги ги сменят. Но аз много харесвам и тази корица някак и придава тайнственост на книгата. Така, че не съм разочарована.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Ами честно казано не бях чувала за поредицата и не знаех как им изглеждат оригиналните корици, но предполагам, че някои издателства ги сменят, а други предпочитат оригиналните.

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
Не ,не очаквах да ги сменят,имах някакво усещане,че ще запазят оригиналните.Радвам се,че ги запазиха,бях свикнала да виждам книгата с тази корица и тя много ми допада

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не? написа:

Не, не очаквах. Като цяло Егмонт се придържат към оригиналните корици, с изключение на сериите от Йо. И честно казано предпочитам и за тях да се придъжат, защото може да имат и много добри собствени корици, но имат и много отвратителни.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
- Това все пак е Егмонт :) В 95% от случаите използват оригиналните корици :) Даже не ми мина през ума дали ще търсят алтернативна корица Very Happy

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.02. Когато обявиха издаването на „Тъмна дарба“ очаквахте ли да сменят кориците или не?
По скоро не съм очаквала,защото издателство "Егмонт" почти на всички книги използват оригиналните корици,което на мен страшно много ми допада.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес