Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 9 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

+20
Villy.Petroff
blood_ties
Cassey
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
m0ny
hrissiiiii
Bianka Bela
bibivg
aivlis
dalinda
malkata20
sweet_baby1232
Silviq Todorova
Мис Претенция
Paris_love
g.nikolova._
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 11]

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Ами хората още от древността се славим с това, че се плашим от това, което не разбираме, така че най-вероятно ще са някакви психически способности.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват? написа:

Ами например... да подпалват разни неща от разстояние, да "вкаменяват" хората, да правят магии, да .... ами много неща. Колкото повече мисля, толкова повече неща ми хрумват.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Ами например да стават невидими, да контролират хората, да убиват с допир, палят огън. Такива неща ми хрумват.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Получават някаква супер сила :)

http://readndwatch.blogspot.com/

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Според мен някакви психически способности, да местят предмети с ума си или да подпалват някакви неща, може би и умствен контрол. Такива от които другите хора да се плашат.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Предполагам ,че е нещо на психична основа , свързано с контролирането на ума на другите или нещо такова.Макар ,че за мен плашещи умения са също и предизвикването на огън, земетресения и всякакви подобни.

http://booumouse.blogspot.bg/

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Примерно да местят предмети, да четат мисли, да контролират земята, въздуха, огъня, животните..

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Умения, с които могат да сразят всеки човек.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?

Според мен може да се превръщат в хора с разни свръхсили или може,чрез способностите си да повлияват на психиката на хората.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Не ми се вярва да е нещо в стил X-Man или "Феноменалните", просто защото тази тема вече се изтърка малко...Надявам се да става дума за четене на мисли, управление над чужд ум, над огън, вода. Способности, свързани повече с психическото състояние, отколкото със супер физическа сила.

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?

Наистина не знам какво да отговоря на подобен въпрос. Не ми се иска да си представям каквото и да е, за да не се разочаровам от книгата после. Наистина, нямам идея, но щом родителите на Руби са избрали да я затворят, значи силата й е нещо ужасяващо..

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?

То е ясно, че ще имат някакви супер могъщи сили, но аз както казах в един по-преден отговор силно се надявам да могат да убиват хора с поглед хаха Very Happy, размечтах се!

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?

Предполагам нещо, което кара другите да се ужасяват от тях. Но нямам идея какво точно.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Развиват умения да четат мислите на останалите и да предвиждат бъдещето .

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

19.02. Според вас какви са тези плашещи умения, които оцелелите развиват?
Контролират елементите и природните сили

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес