Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

+19
venitybs
pamela.petkova9706
malkata20
pav_st
Alex17
Aleksche
Bianka Bela
Villy.Petroff
sbbcreviews
midnight__sun
blood_ties
bibonka91
perla333
Evitta
Cassey
dalinda
s0n4ett0
aivlis
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 9]

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Със сигурност ще ми бъде интересно да прочета историите на останалите герои бих искала да разбера повече подробности за живота им.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Да, защо не. Винаги е интересно да четеш и за останалите герои, не само за главните.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?

Няма да имам нищо против да разбера историите и на другите герои. :)

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?

О да, може би най-вече за сестрата на Ръш. Искам да прочета нейната гледна точка. Би ми било интересно да разбера как тя разбира нещата.

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?

Да, харесвам поредиците и ми харесва когато могат да се четат отделно книгите, но все пак се споменават и другите герои.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Разбира се, че ще ми бъде интересно да прочета историите на останалите герои.

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Ъгх пропуснах въпроса за 25.11 с 12 минути Sad Ще го отговоря все пак. Знам че няма да се зачете!

Дата: 25.11. Ще ви бъде ли интересно да прочетете историите на останалите герои от Роузмари Бийч?
Ооо да! Определено. Аз обичам да чета поредици, но още повече обичам когато има книги и за страничните герои. Така имаме възможноста да се зарадваме на една напълно нова история, но също така и да виждаме старите ни любимци, без да им се случва някаква сериозна драма.

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Няма да е кой знае колко лесно да преодолеят препятствията пред себе си. Сигурна съм, че трудните моменти тепърва предстоят и е интересно да се види как ще се справят с проблемите които ще изскочат. Колкото по-трудно им бъде, толкова по-силна ще става любовта им.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? написа:
Надявам се че ще преодолеят всички трудности пред тях и ще последва "и заживели щастливо"

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Иска ми се да има хепи енд. Но мисля, че преди него, ще имат трудности.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Мисля ,че през цялата втора книга двамата ще са разделени .Имайки предвид колко наранена остана Блеър от цялата гадна история, едва ли ще може да превъзмогне случилото се лесно..Може би и двамата ще се опитат да започнат нови връзки и т.н.Само се надявам накрая да имаме един щастлив край.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Нямам представа. Разбрах, че на края на първа книга се разделят, но си мисля, че до края на втората ще се съберат. Може би трета ще е за живота им заедно и за това как се развиват нещата във връзката им. Разбира се, това е просто предположение. :)

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? Преди да стигнат щастливия си край ще имат още много трудности.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Мисля, че ще се разделят. С течение на времето пак ще се съберат, но с препядствия докато това се случи.

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? Мисля че ще им е трудно в началото, но ще намерят начин да изгладят проблемите и книгата ще завърши с щастлив край. Смятам, че трябва да има някакъв фактор, които да ги събере тъй като и двамата са твърдоглави, за да признаят когато грешат.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?

Мисля, че ще се съберат, ще изгладят проблемите помежду си и ще бъдат щастливо семейство. :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес