Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

+19
venitybs
pamela.petkova9706
malkata20
pav_st
Alex17
Aleksche
Bianka Bela
Villy.Petroff
sbbcreviews
midnight__sun
blood_ties
bibonka91
perla333
Evitta
Cassey
dalinda
s0n4ett0
aivlis
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 9]

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?

Естествено, че най-накрая ще оправят отношенията си. Все пак всяка една книга свършва с хубав край, през колкото й трудности да преминат главните герои накрая винаги се съберат! :) ♥

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Смятам , че ще успеят да изгладят отношенията си и да намерят правилното решение и отношение един към друг . За истинската любов няма граници и прегради .

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
- Още преди да излезе на пазара, книгата ме грабна. Но бях в сесия и съответно ми излетя от главата...Миналия месец ми се четеше нещо неопределено и се сетих за "Твърде далеч"..та я прочетох за ден :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Никога не бях чела нищо от тази авторка.Когато прочетох анотацията на Егмонт си казах: "Тази книга трябва да се прочете", а от там и останалите книги.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“? написа:
Загледах книгата още на английски. Не знам как ми попадна пред погледа. Най-вероятно ми е излезнала като предложение в Гудрийдс, заради друга книга която съм отбелязала/чела. И след като прочетох резюмето ми се стори интересна.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Следя, това, което издателство Егмонт издават. Видяха сред предложенията и ми хареса корицата. След това прояетох и анотацията на Егмонт, а после и откъс от нея и я харесах. Прояетох я за по-малко от 8 часа. Страхотна книга.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?

Първата книга беше обявена в издателския план на "Егмонт" и просто ме заплени. Оригиналната корица е страхотна и заедно с интригуващата анотация, поредицата грабна вниманието ми.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
В интерес на истината специално тази първа книга от поредицата не ме грабна особено.Твърде малко страници за тази цена и ред други неща.... Най вероятно ако не ми я бяха подарили нямаше да си я купя.Обаче след като я прочетох за около 4 часа стигнах до заключението ,че това щеше да е много голяма загуба.Книгата наистина е страхотна.Струва си всяка отделена минута .Така ,че вече се причислявам към почитателите на поредицата, и умирам от нетърпение да прочета втората книга monkey in love .

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Бях забелязала поредицата още преди да я преведат на български ..разни влогърки я хвалеха и ,когато видях ,че ще бъде издадена и при нас любопитството ми надделя и исках да я прочета.От резюмето ми се стори интересна , а и аз харесвам този жанр - не е ангажираща или натоварваща и се чете бързо :)

http://booumouse.blogspot.bg/

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?Първото определено беше корицата, изглеждаше загадъчна, а после прочетох и резюмето. Не бях срещата подобен сюжет и реших, че може да е интересно. А и исках да сменя малко жанра.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Goodreads разбира се 050 Още миналата година си я набелязах, а после като видях, че Егмонт ще я издават толкова се зарадвах, че ще мога спокойно да си я прочета на български yahoo

http://readndwatch.blogspot.com/

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Първото нещо което ме привлече беше антонацията , която Егмонт бяха пуснали в страницата си във фвйсбук. След това ме грабна и корицата която е страхотна.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Допадна ми самата история. Как се развива, какви премеждия имат героите.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?
Още когато излезе книгата Егмонт бяха пуснали и един кратък откъс от нея. Макар и да беше доста малък, много ми хареса и от тогава реших, че тази книга определено ще се чете. Та, може да се каже, че този откъс премахна всякакви съмнения, дали книгата ще е интересна или не.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво ви накара да обърнете внимание на поредицата „Твърде далеч“?

Корицата и анотацията бяха нещата, които ме привлякоха. Историята е различна, не бях чела такава до сега и имах нуждата да прочета нещо ново, леко и ненатоварващо.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес