Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

+19
venitybs
pamela.petkova9706
malkata20
pav_st
Alex17
Aleksche
Bianka Bela
Villy.Petroff
sbbcreviews
midnight__sun
blood_ties
bibonka91
perla333
Evitta
Cassey
dalinda
s0n4ett0
aivlis
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 9]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си? написа:
Силно се надявам да изгладят отношенията си. Иначе спирам да чета любовни отношения.
Само се надявам авторката да не ги скара в края на книгата с цел продължение. Че напоследък е много модерно.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Да, но мисля че няма да е за дълго, след като познавам вече героите :).

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Искрено вярвам ,че ще се съберат отново.Макар ,че като гледам ,че втората книга се казва "Твърде далеч: Никога" ми се струва твърде вероятно сдобряването им да се проточи в трета книга...

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си? Надявам се да ги изгладят.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
- Предполагам, че ще ги изгладят. Ако не в тази, то в третата..Интересно ми е само, кой пръв ще си преглътне гордостта, защото в техния случай, единия ще трябва да го направи.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?

Да, убедена съм, че ще намерят начин да изгладят отношенията помежду си. Предполагам, че ще имат и нови сблъсъци, но те са силни характери и чувствата им са дълбоки и ще преодолеят всички пречки, които стоят пред щастието им.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Мисля, че ще успеят да ги изгладят. Все пак се надявам на щастлив край на тази любовта история.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Вярвам ,че ще го направят , но все пак това е любовен роман и като всеки такъв трябва да има много перипетии през които да минат и преодолеят докато се стигне до щастливия край.Според мен авторката доста ще поразтегне историята , но все пак накрая ще събере Блеър и Ръш :)

http://booumouse.blogspot.bg/

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?

Естествено. Няма начин това да е края на историята им. А и е пределно ясно, щом има още една книга, че имат още препятствия пред себе си. За мен винаги е било по-важно в подобни книги, не дали нещо ще се случи, а кога и как ще се случи това нещо.

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си? Да определен, все пак Ръш много се промени в първата книга и вече е готов да предприеме нещо с Блеър и да загърби капризите на сестра си. Предполагам, че в края на книгата вече ще са заедно , но може пак да имат проблеми в третата.

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Няма как да не оправят отношенията си. Но ще трябва да преминат през много пречки и да направят много избори и компромиси, поне така си мисля аз.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Много, много, много ми се иска всичко между тях да се опражи. Но със съигурност ще имат още преяки, за които ще трябва да има много компромиси. Надяввам се накрая да е с хепи енд.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?
Сигурна съм, че накрая всичко между тях ще се оправи, но разбира се преди това ще трябва да преминат през много трудности и обрати. Все пак трябва да има малко драма преди хепиенда.

http://readndwatch.blogspot.com/

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?

Естествено, че ще успеят след като има и продължение. Не вярвам, че нещата между тях ще си останат недоизказани.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.11. Блеър и Ръш ще успеят ли да изгладят отношенията си?

Смятам, че ще успеят. В началото ще имат много търкания и неразбирателства, но с напредване на историята Блейър отнвово ще бъде привлечена от Ръш. Смятам, че историята ще се подреди така, че те няма да могат един без друг и ще съумеят да изгладят отношенията си.

линк към конкурса - https://www.facebook.com/nina.ralenekova/posts/10204821218762856

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес