Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс!

+31
pamela.petkova9706
Daniela_Ilieva
babyfg
penka1234
liusi
pav_st
rockgirl5
sani4ka_vd
Cassey
mi666i
hriska2
midnight__sun
Bianka Bela
sisitoo
martin2304
venitybs
g.nikolova._
krissi4
sweet_baby1232
bibonka91
blue_red
mihaela
aivlis
ultraviolet
s0n4ett0
deynnaftw
Alice_Raven
Alex17
[Broken]
invicta
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 17]

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"? Резюмето не звучи никак лошо, така че защо не?

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Корицата и интересната анотация на книгата .

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Привлече ме корицата с тези ярки цветове. :)

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Въпреки че не съм чела нищо от тази авторка, книгите ми се струват много интересни и съм сигурна че ще ми харесат... Така че, отговорът ми е да :)

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Естествено, аз съм голям фен на този жанр, и се надявам да се преведат и останалите книги, за да се насладя на нейните книги докрай.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?

Ако тази първата ми хареса ще прочета и останалите.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Мисля, че тази ще ми хареса така, че да, бих искала да прочета и друго от нея.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Може би, стига да ми хареса тази неина книга.

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Да.

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?

Може би. Досега не съм чела нищо от авторката и не знам дали ще ми допадне стилът ѝ на писане.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Книгата ми се стори интересна.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Да, особено предвид, че в повече от една книга действието е за една и съща двойка, би било отвратително да се наложи да си дочитам поредицата на английски, но се настройвам и за такъв вариант.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс? написа:
Да, имам желание да ги прочета

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?

Да, интересувам се от всички нейни книги

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?

Да, бих искала да ги прочета, мисля че ще ми харесат.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес