Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 10 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс!

+31
pamela.petkova9706
Daniela_Ilieva
babyfg
penka1234
liusi
pav_st
rockgirl5
sani4ka_vd
Cassey
mi666i
hriska2
midnight__sun
Bianka Bela
sisitoo
martin2304
venitybs
g.nikolova._
krissi4
sweet_baby1232
bibonka91
blue_red
mihaela
aivlis
ultraviolet
s0n4ett0
deynnaftw
Alice_Raven
Alex17
[Broken]
invicta
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 10 от 17]

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?

Предполагам, че бих го игнорирала, но ако в даден момент прекалено много ме издразни държанието му, предполагам, че може и до спор да се стигне.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?
Сарказмът и/или пренебрежението са най-ефикасните методи за "неутрализиране" на дръзки и безцеремонни личности.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?
Бих го игнорирала.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?

Ами ... с неговите камъни по неговата глава. Ще се държа по същия начин.

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Знам че отговорите на старите въпроси няма да се зачетат, но съм пропуснала началото на конкурса и просто искам да ги отговоря заедно с днешния. Това е една от първите книги, която наистина се радвам да видя преведена и публикувана, и наистина искам да си спечеля копие.

Дата: 13.08. Бихте ли променили нещо в корицата на "Твърде далеч: Пропадане"?
Аз съм фен на оригиналните корици и щях да съм много щастлива ако ги бяха запазили. Тази просто не мога да я възприема все още.
Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Имам оригиналните издания но само в електронен вариант. Бих се радвала да имам книгата и в книжен вариант и евентуално да си събера всичките.
Дата: 15.08. Бихте ли желали да прочетете останалите книги на Аби Глайнс?
Да, но аз вече съм изчела повечето. Аби Глайнс е една от любимите ми авторки и всяка нейна книга автоматично се добавя в списъка ми с книги за четене.
Дата: 16.08. Защо й е на Блеър да държи пистолет под седалката на колата?
Защита. :)
Дата: 17.08. Как според вас се чувства Блеър, след като разбира, че баща й я е оставил с доведения й брат Ръш?
Оу... без да издавам много, не е особено доволна Very Happy
Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?
Докато е в редовете на книга, си мисля че би се справила много лесно с човек като него. Когато подобни хора не са реални, аз съм доста съркастична и обичам да коментирам относно поведението на героините. За жалост обаче, ако се изправя лице в лице с човек като Ръш определено няма да мога да функционирам.

Споделих: https://www.facebook.com/martina.koleva.980/posts/1036773459688389

anime_lovers


Новороден
Новороден

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?
Най-вероятно ще го игнорирам, защото знам, че няма да се понасяме.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?
Няма да му обръщам много внимание .

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?

Аз съм на принципа, както се държат с мен така и аз се държа с тях. Така че ще се отнасям с него по същия начин, както той се отнася с мен.

Споделено: https://www.facebook.com/aleks.terzieva/posts/10200871498107599?pnref=story

hriska2

hriska2
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?

Ако си представя, че съм в света на героинята и се изправя пред подобна личност - бих го игнорирала до едно определено време, докато не промени отношението си, в противен случай ще започна да играя неговата игра.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?

По принцип не обичам такива хора и предпочитам да не им обръщам много внимание,но знаели човек какво може да му се случи.
Бих го игнорирала до едно време след това не се знае... :)

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?
Със сигурност бих го игнорирала.

deynnaftw

deynnaftw
Новороден
Новороден

18.08. Как ще се справите с циничен, надменен, безпардонен, разглезен и чаровен човек като Ръш?

Ще играя играта.. ще стана негово копие, а това би го вбесило. Ще отвърна на огъня с огън lol emo

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

19.08. Колко време ще отнеме на Блеър да избухне заради държанието на Ръш?
Точно 24 часа 050

http://readndwatch.blogspot.com/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.08. Колко време ще отнеме на Блеър да избухне заради държанието на Ръш? написа:
Сигурно няма да издържи много 050

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

19.08. Колко време ще отнеме на Блеър да избухне заради държанието на Ръш?
Тя е момиче, което е свикнала с друг начин на живот - обикновен и скромен, а този на Ръш - богат и позволяващ да има всичко. Те са от два свята.Тъкмо за това той няма как да я ядоса.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес