Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс!

+31
pamela.petkova9706
Daniela_Ilieva
babyfg
penka1234
liusi
pav_st
rockgirl5
sani4ka_vd
Cassey
mi666i
hriska2
midnight__sun
Bianka Bela
sisitoo
martin2304
venitybs
g.nikolova._
krissi4
sweet_baby1232
bibonka91
blue_red
mihaela
aivlis
ultraviolet
s0n4ett0
deynnaftw
Alice_Raven
Alex17
[Broken]
invicta
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 17]

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Силно ме заинтригува нестандартната история на Блеър и Ръж и много искам да я прочета.

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Резюмето на книгата звучи обещаващо.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Привлече ме едно откъсче, което прочетох и страшно много ми хареса. Мисля, че книгата също ще ми е много интересна.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Много отдавана искам да прочета тази книга. Преди време намерих първата глава на немски и оттогава с нетърпение очаквах да излезе и на български.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Аби Глайнс е авторка, чийто книги отдава искам да прочета. А и резюмето на тази книга определено привлече вниманието ми и затова реших да се включа в предизвикателството.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Откъса който прочетох, а и самата книга ми се струва адски интересна.

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Определено ме привлече резюмето на книгата.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

До този момент издателство "Егмонт" не ме е разочаровало и искам да видя дали и тази авторка ще попадне от любимите ми от колекцията "Без предрасъдъци".

deynnaftw

deynnaftw
Новороден
Новороден

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Чела съм книгата на английски. Стана една от любимите ми, а факта че издават поредицата на български .. нямам думи.

rockgirl5


Новороден
Новороден

14.08. Резюмето много ми хареса.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Привлече ме факта, че не съм чела книга с подобен сюжет и мисля, че ще ми е интересно да прочета подобна история.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

14.08 Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч- Пропадане"?
Хареса ми корицата и отзивите,които съм чувала за книгата.

Конкурса е споделен
https://www.facebook.com/pavlina.staikova/posts/1155548147805138

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Привлече ме откъса,който прочетох и че не съм чела такъв тип книга.

https://www.facebook.com/lili.deqnova/posts/1005745386114424?pnref=story

liusi

liusi
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Струва ми се, че ще е интересна, според резюмето на книгата.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Харесвам книгите от тази поредицата,така че реших да се пробвам и да я спечеля.

Споделих:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=866806420041104&id=100001352616269

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес