Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 13 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут!

+30
velllina
mitencetoy
[Broken]
Topcho
sortisa
liusi
KaPaMeJI
megan5
tedy16
krasy
Daniela_Ilieva
Juliana
mi6ok123
Thэ Dark Girl
dina_ml
Alex17
malkata20
perla333
mockingjay
sisitoo
ninaralenekova
Мис Претенция
sineoka1983
bibonka91
mi666i
Cassey
Evitta
krissi4
Izida
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Go down  Съобщение [Страница 13 от 25]

dindiiv


Новороден
Новороден

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Всъщност тъкмо се сдобих с нейните две книги "Ще те чакам" и "Бъди с мен". Планирала съм да ги чета веднага щом приключа с поредицата ЛУКС. Може да е различен жанр, но стила на авторката си остава един и същ, така си мисля, затова и няма съмнение, че "Ще те чакам" и "Бъди с мен" ще са невероятни.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата 16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Не съм чела все още другите и книги.Въпреки това съм сигурна ,че ще остана запленена и от тях също както от поредицата "Лукс". inlove

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Все още не съм чела другите и книги но предполагам, че и те ще са добри. Все пак авторката е една и съща :)

http://readndwatch.blogspot.com/

nadiatg


Новороден
Новороден

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Чела съм ''Бъди с мен'' и ''Ще те чакам'' под псевдонима Джей Лин, ''Лукс'' под Дж. Л. Арментраут.
И честно казано не мога да преценя в кой жанр е по-добра. Харесва ми всичко, което досега съм прочела от нея. Жанровете са различни и няма как да ги сравняваме.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
- Няма как да отговоря на този въпрос, защото не съм чела други нейни книги.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре? написа:

Абсолютно и категорично мога да кажа че и в двата жанра (или по-скоро поджанра на любовния) се справя мноооого добре. Наистина се надявам Егмонт да продължат с издаването на книгите ѝ.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Определено и в двата жанра пише страхотно и се надявам да видим издадени и други нейни поредици и от двата жанра на роден език.

sortisa


Сричащ
Сричащ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Според мен и с двата жанра се справя еднакво добре.

liusi

liusi
Прохождащ
Прохождащ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Все още не съм чела под нито едно име, което пише, затова пък книгите са си налице, остава само да се доредят. :)

mitencetoy


Новороден
Новороден

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

- Не съм чел нищо от авторката все още. Имам първите три книги от поредицата "Лукс", но винаги съм обичал да чета поредиците наведнъж, затова изчаквам да имам всички и да ги започна.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Не съм чела романтичните й книги, но ако съдя по "Лукс" съм сигурна, че ще са супер.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Справя се много добре и с двата жанра.

Juliana


Новороден
Новороден

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Много харесвам книгите на авторката, без значение под кой псевдоним са написани. Много се надявам да издадат и останалите й книги.

velllina

velllina
Новороден
Новороден

За мен е превъзходна писателка, независимо в какъв жанр пише. Честно казано, първо прочетох другите й книги и след това исках още, та така открих и "Лукс". "Ще те чакам" все още ми е любимата любовна история I love you Наистина се надявам да издадат и другите й книги на български, защото Джей е невероятнааааааа I love you

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Не смятам че двата жанра са много различни, че да има разлика в писането на авторката. Аз харесвам всичко, което съм прочела от нея. Според мен тя се справя страхотно и в двата жанра. А и умее ли човек да твори и пресъздава на хартия, то той го прави независимо какъв ще е стила на даденото произведение.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 25]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес