Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 19 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут!

+30
velllina
mitencetoy
[Broken]
Topcho
sortisa
liusi
KaPaMeJI
megan5
tedy16
krasy
Daniela_Ilieva
Juliana
mi6ok123
Thэ Dark Girl
dina_ml
Alex17
malkata20
perla333
mockingjay
sisitoo
ninaralenekova
Мис Претенция
sineoka1983
bibonka91
mi666i
Cassey
Evitta
krissi4
Izida
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Go down  Съобщение [Страница 19 от 25]

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

19.11. Имате ли любим цитат от поредицата „Лукс“?
1. Накратко Деймън и Кити се натискат яко край езерото и идва Ди:
"О, милостиви боже и новородени Исусе в яслите! Очите ми! Очите ми!"
2. "Beautiful face, beautiful body, horrible attitude. It was the holy trinity of hot boys."
3. "Swimming was the last thing I wanted to do. Drowning him? Maybe."
4. "Okay. I'm ready to move onto something else, like practicing with knives or defence against the dark arts. Cool things."
"Did you just quote Harry Potter?"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

19.11. Имате ли любим цитат от поредицата „Лукс“?

Любимим моменти имам, но цитати... не успяха да стигнат до тефтера такива...

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

19.11. Имате ли любим цитат от поредицата „Лукс“?

По принцип имам тефтер в който си записвам любимите цитати от книги и филми, но специално от тази поредица по-скоро имам любими... моменти :)

http://readndwatch.blogspot.com/

mi6ok123

mi6ok123
Новороден
Новороден

19.11. Имате ли любим цитат от поредицата „Лукс“?

Не конкретни, защото не съм много по записване на цитати. Но любими герой и моменти - да.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

19.11. Имате ли любим цитат от поредицата „Лукс“?
Нямам точно любими цитати, по точно сцени, те са много, за да изброя.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

19.11. Имате ли любим цитат от поредицата „Лукс“?
Нямам любим цитат, защото всичко ми харесва.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?
"Обсидиан"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“? написа:
Оникс

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?
Когато се запаля по дадена поредица, то определено става още в началото, затова и на сърцето ми стои винаги първата книга. В случая няма изключение, книга 1: Обсидиан е любимата ми от поредицата Лукс.

sineoka1983

sineoka1983
Сричащ
Сричащ

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?

Най-много "Оникс" .

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?
Харесвам много и трите книги, чакам с нетърпение останалите, но първата любов е най-силна, така че любимото ми заглавие е Обсидиан.

gerganaivanova22

gerganaivanova22
Новороден
Новороден

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?
Ако "Обсидиан" не беше толква добра дргте нямаше да ги прочета,затова първата е :)

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?
Май първата ми харесва най-много, защото Кейти взима някои лоши решения в другите две и затова нещата се объркват.

sortisa


Сричащ
Сричащ

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?

Нямам най-любима книга от поредицата. И трите ги харесвам еднакво. И все пак "Обсидиан " като първа книга ме запали по поредицата за това е на челна позиция.

nadiatg


Новороден
Новороден

20.11. Коя е най-любимата ви книга от поредицата „Лукс“?

Всички ми харесват, но както са писали и другите - ''Обсидиан''. Просто, защото е първата от поредицата и ако не ми беше харесала нямаше да прочета другите две и да чакам следващите. Wink

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 19 от 25]

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес