Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 12 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут!

+30
velllina
mitencetoy
[Broken]
Topcho
sortisa
liusi
KaPaMeJI
megan5
tedy16
krasy
Daniela_Ilieva
Juliana
mi6ok123
Thэ Dark Girl
dina_ml
Alex17
malkata20
perla333
mockingjay
sisitoo
ninaralenekova
Мис Претенция
sineoka1983
bibonka91
mi666i
Cassey
Evitta
krissi4
Izida
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Go down  Съобщение [Страница 12 от 25]

dindiiv


Новороден
Новороден

15.11. Чели ли сте други книги или поредици на подобна тематика?
Чела съм много фентъзи книги и продължавам да го правя, но точно на тази тематика с извънземни не съм. :) Забавното е, че преди да започна да чета тази поредица някой ми беше споменал за нея - как се разказвало за извънземни и честно козано аз му се изсмях в лицето. Прибрах се в къщи и си викам "Абе, я виж за какви извънземни ти разправяше". Влязох в Google, прочетох резюмето на Обсидиан и какво стана? Зарибих се. Уникална поредица!! Както и да е, май доста се отклоних от темата. Wink

perla333


Новочетящ
Новочетящ

15.11. Чели ли сте други книги или поредици на подобна тематика?
- За извънземни? Не, мисля, че не съм. Купих си „През вселената”, но не съм я прочела още.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

15.11. Чели ли сте други книги или поредици на подобна тематика?
Не, не съм

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Мъничко съобщение.
Промених заглавието на петата книга и добавих корица + анотация в началото на темата.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

15.11. Чели ли сте други книги или поредици на подобна тематика?
Не съм чела други книги с извънземни.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Не съм чела другите й романи (искам и ще), но според мен няма да са никак лоши, нищо чудно да са й мааалко по-добре (може би пораствам и ми се чете за по-възрастни Very Happy).

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

sineoka1983

sineoka1983
Сричащ
Сричащ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

За съжаление не съм чела друго от нея.Предполагам ,че се справя много добре и с другите жанрове .

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Категорично и в двата. Обожавам другата й поредица, както и тази и силно се надявам да види и останалите книги на авторката на български. Стилът й е невероятен, а историите - повече от завладяващи!

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?

Не мога да преценя, защото не съм чела другите й книги, но стилът й на писане много ми допада затова смятам, че и те ще бъдат добри.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.11 . Моя отговор е:Няма спор по този въпрос и при двете е  много добра.

gerganaivanova22

gerganaivanova22
Новороден
Новороден

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Категорично и в двата жанра.Пише изключително разпознаваемо.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Все още не съм чела другата й поредица, но мисля скоро да го направя. Моя приятелка страшно я е харесала и доста ми я хвали. Не мога да дам обективно мнение сега, но като слушам колко добра била другата поредица, явно и под двата псевдонима се справя много добре.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
И в двата жанра се справя изключително добре. Обожавам и двете й поредици и се надявам скоро да видим останалите книжки от другата й поредица и на български.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Не съм чела и от двете поредици за да мога да сравнявам.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

16.11. Дж. Л. Арментраут пише и под псевдонима Джей Лин. Според вас в кой жанр се справя най-добре?
Не съм чела все още другата и поредица, но по прочетеното от тази съдя, че това е добра авторка и ще се справи добре с всеки жанр.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 25]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес