Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 14 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

+23
nikityy333
Izida
stasi
Rosali
krasy
vacilando
Daniela_Ilieva
malkata20
[Broken]
perla333
Evitta
sisitoo
TrueBloodCheers
incheto05
KaPaMeJI
krissi4
Alex17
Villy.Petroff
silvara
Cassey
penka1234
ninaralenekova
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 14 от 17]

Milka


Новороден
Новороден

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Не, такова е било усещането на авторката тогава. Иначе всеки читател си пречупва историята през своята призма и почти винаги има нещо или някой герой, който би искал да промениш :) .

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?
Spoiler:

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

дата:28.09.2014 г.отговора ми:така книгите са си супер, редакцията само би развалило цялостната концепция!

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?
Spoiler:

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Не. На мен книгите ми харесват такива каквито са.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Почти няма история, която умира интересен герой, да не искам да променя нещо. Но все пак не съм аз автора, а и всички истории не може да свършват супер положително и идеално - просто няма да са реалистични. Конкретно за тази трилогия - не съм я чела, но от някои от горните мнения разбирам, че ще има за кого да съжалявам.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Ами на мен си ми харесва както е написана,така че не не бих променила нищо.Не всяка книга има щастлив край.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?
Не смея да я дочета, защото знам края. Значи може би да - края Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Rally90

Rally90
Новороден
Новороден

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Не съвсем, но може би края :)

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?
Бих променила края.Много ми е безсмислено като започнат да измират главните герои.Направо ми се убива мерака за чете. die

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 29.09. Какво според вас представя корицата на „Фор” от Вероника Рот?
- Според мен корицата е с виенско колело, защото онзи момент от „Дивергенти” е много важен за Тобиас. Когато се качва с Беатрис все по-високо и по-високо, той преодолява страха си от височини. А на корицата колелото е в пламъци точно заради това – защото вече не е слабост за Тобиас. И един вид е унищожено. Не знам дали ме разбрахте какво искам да кажа :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 29.09. Какво според вас представя корицата на „Фор” от Вероника Рот? написа:

Според мен е изоставеното виенско колело на което Фор/Тобиас се качи заради Трис. Това беше важен момент и за двамата, може би заради това е избрано за корицата. Или да олицетвори страха от височини на Фор. Знам ли, не ме бива в такива разсъждения laughting hand

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

29.09.
-Много добре са се сетили да сложат виенското колело. В първта книга моментите, когато Фор се опитва да преодолее страховете си са знакови. На колелото той успява да превъзмогне ужаса си от височини, така че най-вероятно заради това са го сложили на корицата на неговата книга.

Milka


Новороден
Новороден

29.09.2014 г.

Виенското колело е знаково още от първата книга. То е символ на предоляването на страховете и извисяване на духа. Това беше моментът, в който след спечелването на военните игри, Трис премина ключовия първи етап от обучението си при Безстрашните. От своя страна пък Фор , с това "изкачване" показва, че човек може да превъзмогне страховете си и да действа въпреки тях. :) .

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 29.09. Какво според вас представя корицата на „Фор” от Вероника Рот?

E как какво, то се знае - момента с виенското колело, ах... <3 Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес