Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 16 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

+23
nikityy333
Izida
stasi
Rosali
krasy
vacilando
Daniela_Ilieva
malkata20
[Broken]
perla333
Evitta
sisitoo
TrueBloodCheers
incheto05
KaPaMeJI
krissi4
Alex17
Villy.Petroff
silvara
Cassey
penka1234
ninaralenekova
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 16 от 17]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра? написа:

Веднъж или два пъти съм печелила. Не ми върви особено много в подобни игри, не само за книги.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

30.06
Да, печелиа съм, даже и от вашия форум, за което съм ви много благодарна!

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

Все още не

http://readndwatch.blogspot.com/

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

дата:30.09.2014 г.отговорът ми е:Не,все ще не,но късмета идва рано или късно.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?
- Да

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?
Да ,печелила съм и трябва да отбележа, че усещането е невероятно. monkey in love

Milka


Новороден
Новороден

30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

Специално книга не съм, но се надявам някога да се случи :) .

Rally90

Rally90
Новороден
Новороден

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

Да, веднъж преди 3 години.

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?
Да, няколко пъти.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

Дам, а пу-пу-пууу - да не ми е уроки. Особено много това лято ^^

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?
Горе-долу. Участвала съм в доста конкурси, но късмета така и не ми се усмихна като хората. Спечелих веднъж само защото победителите бяха двама, а участвахме само аз и едно друга момиче.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

За щастие, да. Сред томболите рядко имам късмета на победител, но пък спрямо конкурсите се справям сравнително добре. :)

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

Да,няколко пъти.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

30.09. Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?
Да и аз съм печелила няколко пъти

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 30.09.
Имали ли сте късмета да спечелите книга от конкурс, предизвикателство или някакъв друг вид игра?

Да, няколко пъти. Включително тук, за което благодаря!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 16 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес