Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

+11
Alex17
stasi
Lili 13
Bianka Bela
Martin Stoyanov
nikityy333
bibivg
Chocolate
Alice_Raven
aivlis
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 8]

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?

Сигурна съм, че ще имат – Рисанд е опасен персонаж и няма как да не повлияе на развитието на историята

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Разбира се, винаги има последствия. Дали тя ще се забърка в нещо не особено добро, дали ще се привърже към Рисанд (не знам защо, но мисля че двамата ще имат връзка и не само заради клетвата, която сключиха) или пък просто ще види и друга част от Притиан, но със сигурност Фейра ще се промени след едноседмичното си пребиваване в Двора на нощта. Дали ще е за добро или за лошо, не мога да кажа.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Разбира се, че ще има. Персонажът на Рисанд тепърва ще се разгръща пред читателите и пред Фейра и това във всеки случай ще се отрази на историята и на отношенията им.

http://selfishprayers.blogspot.com/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Да. Разбира се, че трябва да има. Историята те първа започва да ни показва повече от Рисанд и Двора на нощта.

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Естествено, че ще има последствия. Тъкмо ще разбере дали любовта м/у нея и Тамлин е тази, която иска.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Според мен тези посещения ще имат последствия  .

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Най вероятно ще има последствия. Рядко нещо се разминава без последствия. Все пак авторката си знае как ще нареди случващото се.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?


- Ооо .. значи ще го посети. Много искам да видя какво ще се случи там с Фейра. А отностно последсвията сигурна съм на 100 %, че ще има, но какви ей това не знам. Сигурно авторката ще ме изненада отново както го прави със всяка нейна книга.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
На 100% ще има последствия . <3

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?


Да сигурна съм, че ще има. Още с последния разговор между Рисанд и Фейра ми стана ясно, че той е човек или по-точно Велик господар криещ много тайни и започва да ги разкрива пред Фейра една по една. Пък и не би могло отиването й там да не повлияе по наякакъв начин било то само на нея или на околните. 

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Според мен ще има.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Както знам от няколко поредици, елфите са коварна раса и на Фейра може да й се наложи да жертва нещо наистина важно

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?

Незнам, надявам се да не е любовта си...

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Много е трудно да отговаряш, когато не си чел книгата.  Все пак съм убедена, че няма да жертва душата си, а какво би жертвала, зависи от конкретната ситуация, за да победи. Най вероятно жертвата няма да е малка все пак говорим за победа над грандиозно зло.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Мисля, че ще жертва себе си, за да не нарани своите любими.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес