Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

+11
Alex17
stasi
Lili 13
Bianka Bela
Martin Stoyanov
nikityy333
bibivg
Chocolate
Alice_Raven
aivlis
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Не мога да кажа коя, и двете са ли еднакво хубави.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Хмм, сложен въпрос. За мен са еднакви, като красота, но ако трябва да избирам, ще е корицатана "Двор от мъгла и ярост",защото е в по-любимият ми цвят  050 и ми донася по-различно усещане, докато я гледам, от корицата на "Двор от рози и бодли".

http://nheartbooks.blogspot.com/

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
На мен лично повече ми харесва корицата на „Двор от рози и бодли”.Колкото и да харесвам синият цвят корицата на първата книга ми допада повече.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Въпреки че предпочитам синия цвят, корицата на "Двор от рози и бодли" ми допада повече.

http://readndwatch.blogspot.com/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Повече ми харесва корицата на "Двор от рози и бодли"  .

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
И двете ми харесват еднакво. Не мога да ги съпоставя. Много си приличат.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?


Харесвам повече корицата на „Двор от рози и бодли”

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?


Честно да си призная може би корицата на "Двор от рози и бодли" ми харесва повече. Защото има много красив и наситен червен цвят, а и Фейра ми харесва повече на първата корица. Като, че ли ми е по-запомняща се и разбира се най-любима за сега от двете. 

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
От много хора чувам, че поредицата е страхотна и от втората книга очаквам да продължи тази страхотност. Очаквам едно достойно продължение

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Очаквам да бъде още по-добра от първата. А след всички хвалби, които видях в Goodreads  и YouTube, очакванията ми още повече се завишиха.

http://readndwatch.blogspot.com/

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?



Очаквам историята да се развие и с другите дворове, да има интрига и  повече напрежение

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Очаквам да има още по-голям екшън нови персонажи и да се развият в други дворове. :)

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

 Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Тъй като все още чета първата книга, не мога да изкажа предположения за "Двор от мъгла и ярост", но мисля, че ще бъде нещо мрачно, с много предизвикателства (заради заглавието) и ще бъдат трудни времена за главната геройня - Фейра. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?


Очаквам също толкова напрежение както и в първата книга. Много харесах Рис, повече от Тамлин всъщност, така че се надявам на добро развитие за него. Очаквам, че Фейра отново ще трябва да прави трудни избори и решения. Някак си имам усещането, че нещата във втората книга вървят към голяма война.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Доста големи са ми очакванията. Това лавиране между Тамлин и Рисард, избора на Фейра, кой ще е с нея.НАдявам се да направи най-добрия избор.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес