Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

СЪОБЩЕНИЯ

+15
dia2000
Zhu
Moon Light
Christina
anitaxx
Дийдра
SevenSins
PlamS
Raven
Ellendary
krasy
MuryG
djenitoo
Alex
Nadenceto22
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Съобщение [Страница 7 от 7]

91СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Чет Ное 20, 2014 8:41 pm

nadiatg


Новороден
Новороден

Извинявам се, че питам тук, но къде са разделите за книги?
Преди няколко дни попаднах на форума и все още разучавам, но тях не ги откривам.
Или не търся както трябва. Sad

92СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Чет Ное 20, 2014 10:43 pm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Evitta, благодаря.

Към nadiatg. Всички раздели си имат имена. Не е толкова трудно да ги намериш. Най-новите книги ги публикуваме в раздел Съвременна литература. Има теми за книги и в Класическа литература, Чужда литература, Автори, в разделите за "Вампирите от Морганвил", "Адски устройства" и "Среднощен ловец". Просто трябва да прочетеш заглавията на самите раздели и да влезеш да видиш какви теми има.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

93СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Пет Ное 21, 2014 10:59 am

nadiatg


Новороден
Новороден

Raven, благодаря! :)

94СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Чет Яну 01, 2015 4:25 pm

Дийдра


Админ
Админ

За да бъде форумът компактен и лесен за навигиране, всички раздели, посветени на специална поредица или автор, вече стоят като подраздели към Автори. По азбучен ред новите са:

- Дерек Ланди (стария форум за Скълдъгъри Плезънт);
- Джанин Фрост (стария форум за Среднощен ловец);
- Дж. Р. Уорд (бившия подфорум за Братството на черния кинжал);
- Касандра Клеър (бившия форум The Infernal Devices);
- Кристин Каст (бившия форум Училище за вампири);
- и Рейчъл Кейн (бившия форум за Вампирите от Морганвил).

Там си стоят и старите подфоруми и теми за отделни автори.

СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 84468


2015 ще бъде година на творческото писане в Муза. Продължавам да работя върху форума Лично творчество, за да бъде и той по-подреден; а в Творческа зона ще откриете предизвикателства за писатели, новото е Зимно-празнично предизвикателство за писатели, а по-късно ще добавя и годишно предизвикателство.
За улеснение, горе вляво в страничната лента, освен новите глави от преводите, вече можете да видите и новите теми и мнения в Лично творчество (снимка).

СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 84468


Topcho пусна и годишните, както и януарското предизвикателство за читатели във форума й в раздел Книги - Предизвикателства.



Едит: Ето го и Годишното писателско предизвикателство.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

95СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Пон Юни 22, 2015 11:01 pm

Дийдра


Админ
Админ

Скъпи съфорумници, ако изведнъж сте се оказали изхвърлени от групите за преводи, то вероятно сте станали част от чистката ми. А ако се чудите защо сте станали част от чистката ми, можете да откриете причината в темата с правилата на форума.
И не съм свършила, между другото, просто тази вечер нямам време за повече.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

96СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Вто Юли 28, 2015 5:33 pm

Дийдра


Админ
Админ

1. Поради липса на интерес, форум Временно споделяне на книги отиде в архива.

2. За сметка на това имаме чисто нов форум Българска литература.

Разместих малко местата на различните форуми в раздел Книги, та да са по-логично подредени, надявам се никой няма да се изгуби, докато свикне laughting hand

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

97СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Нед Авг 02, 2015 2:29 pm

Дийдра


Админ
Админ

Направихме 50 страници в ЧАТ ТЕМА: ЗАКЛЮЧЕН ФОРУМ ИГРИ, така че отключвам раздел Игри. А дано това не доведе до спиране на писането в темите за книги Suspect

Раздел Училище и други, става Училище и работа, тъй като не всички сме тинейджъри, а някои работим още от гимназията.

Лиготерапия ООД замина в Архива, а Форумна кутия приютява новата чат тема и всички онези, които вече не пасват в прекръстения училищен раздел.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

98СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Нед Май 22, 2016 6:47 pm

Дийдра


Админ
Админ

Нищо ново, но две промени за удобство:

-> Групата за четене на фен-преводи вече е само една, подробности тук;

-> За издателствата вече има по една тема, вместо цял под-форум, а за да могат пак да бъдат търсени по азбучен ред, направих Списък с темите за издателства.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

99СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Пет Юни 03, 2016 3:53 pm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

НОВО СЪОБЩЕНИЕ!

Не знам дали потребителите са забелязали, но имаме малък проблем с някои от сайтовете, в които споделяме изображения на корици и т.н. Известно време някои картинки няма да могат да се виждат. Ще започна сменянето на линковете, но ще ми отнеме време, защото доста картинки са минавали през сайтове, които не съществуват или от доста време правят профилактика. Надявам се да имате търпение.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

100СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Съб Юни 04, 2016 5:24 pm

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

Здравейте на всички!

Наминавам да съобщя за разни технически обновления по форума  plqskane  :

1. В дъното на прозореца може да видите kinda нов тулбар. (скриването засега не работи, може напълно да отменя опцията, тъй че не се мъчете да го криете  453 ).
За да го използвате пълноценно отидете в профила си ТУК или от меню-то -> Профил -> Notification и цъкайте какви известия искате да ви се показват на тулбар-а.

2. Има вече активна опция за таг-ване на потребители, по начина както във Фейсбук - с @име-на-потребител(@Raven @Дийдра), и ако този потребител има известията си включени(за жалост няма опция потребителят да бъде известен за таг-ване по имейл, затова само през toolbar-a) ще получи известие че е бил таг-нат от вас!

3. Има опции за hashtag (#някаква-ключова-дума/израз) например #НоваКнига #Намаление, #БратствотоНаЧернияКинжал и т.н. Have fun! Също ще сложа в страничната колона кутия за най-често използвани таг-ове, които надявам се, ще помогнат за по-бързото виждане на trending topics във форума.

Чао от мен засега, ако има някакви проблеми с новите опции пишете тук. 124

http://muse.darkbb.com

101СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Нед Май 07, 2017 10:53 pm

Mariq123


Новороден
Новороден

За пръв път виждам толкова подробен и добре разделен сайт личи си,че много се работи по него Браво

102СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Чет Яну 31, 2019 11:40 am

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

@Mariq123 , благодаря от името на целия екип. На мен обаче все не ми се вижда достатъчно подредено.

НОВО СЪОБЩЕНИЕ!

Знам, че от известно време част от екипа я няма и има пропуски в информацията. Нека да ви успокоя, че ще поправям част от нещата, които мога. Забелязах, че изображенията не се виждат. Те ще бъдат заменени. Ще има и някои промени в разделите и темите. Ще видите, когато това се случи. Процесът ще бъде бавен, защото ще се занимавам с пропуските и поправките, когато съм свободна.

Относно потребителите, които са кандидатствали в Групата за четене на преводите съм одобрила само двама човека. Вече потребителските ви имена са сиви. Другите или нямат минимум 10 мнения, които се изискват или са направили голяма част от мненията си в раздел Игри. Пишете мнения примерно в разделите за книги, филми, но не и в игри, ако искате да влезете в групата.

Аз не се занимавам с преводите във форума и не мога да кажа много по темата, но ще кажа едно. Трудно е, когато ни пишат хора, които искат да превеждат, а се отказват след една глава. Администраторите ходят на работа и имат други задължения. Преводите и редакцията вървят бавно, когато нямаш много време и не намираш сериозни хора да ти помагат.

За момента това са нещата, които исках да съобщя.

Редактиране: Здравейте! Оказа се, че съм много по-заета, отколкото си мислех и не успявам да отделя достатъчно време за поправки и разглеждане на всичко. Ще се опитам да започна бавно с оправянето на нещата. Възможно е да пусна тема, в която да сигнализирате за някакви нередности, когато ги видите и ние да проверяваме. Това все още е тестова идея. Ще видя какво ще успея да направя по въпроса.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

103СЪОБЩЕНИЯ - Page 7 Empty Re: СЪОБЩЕНИЯ Нед Окт 08, 2023 9:30 pm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Здравейте,

Днес реших да вляза да огледам какво се случва с форума. Тъжно ми е, че така се получиха нещата да го изоставим, след като толкова се стараехме. Вече обаче има други социални мрежи, които пускат много по-бързо информацията и самото публикуване, оформяне във форума става много по-бавно. Не сме конкурентни на тези нови канали. Отделно нито една от нас вече няма време за форума. Ще си спомням хубавите моменти, които прекарах тук с много от вас. С някои все още поддържаме връзка. Надявам се и на вас да ви е било приятно с нас, въпреки че малко ви изоставихме без да кажем нищо конкретно. Как да ви обясня... Животът се случи и отговорностите стават други. Отказваш се от някои неща за сметка на други. Правиш други неща, които не те натоварват толкова или поне се опитваш. Не съм спряла да се занимавам с публикуване на информации за книги и да пиша ревюта. Ако искате да ме намерите може да последвате страниците ми във Facebook и Instagram. Двата профила са свързани и информацията е една и съща.
Знам, че един вид си направих реклама, но вече на много от вас ви е станало ясно, че вероятно няма да се завърнем тук. Едно горчиво ми е да го осъзная, но явно такива са етапите в живота. Минаваме нататък.

Може би, като последна задача на администратор на форум Муза одобрявам  @avi_kaulitz111 и  @Valentina в групата "Читатели на фен-преводите". Вече имате достъп до всичко, което е преведено. Извинявам се, че толкова време отне някой да ви одобри и се надявам все пак да видите, че сте влезли в групата.

Е, това беше от мен. Може би трябваше много по-рано да се обърна към вас, но един вид не исках да се сбогувам с форума. Истината е, че дълбоко в себе си го избягвах, защото щях да затворя една готина страница от живота си. Реално обаче тя беше затворена преди доста години, а аз отказвах да го приема. Е, все пак всичко преживяно и написано тук си остава много красив спомен за мен.

Скъпи, музи, надявам се да не ни се сърдите много и да сте успели да намерите своето книжно кътче. reading

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес