Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 8 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

+11
Alex17
stasi
Lili 13
Bianka Bela
Martin Stoyanov
nikityy333
bibivg
Chocolate
Alice_Raven
aivlis
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down  Съобщение [Страница 8 от 8]

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Хммм, какво повече може да жертва от себе си, но тя вече пречупи същността си, заради Амаранта и убийствата, които трябваше да извърши. Може би сега ще трябва да се лиши от любовта си към Тамлин или семейството си, те все пак са най-скъпи за нея. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?


- Ей .. това вече не знам. Щом е грандиозно зло предполагам ще е наистина ценно нещо за нашата геройня, но ще разберем едва когато прочетем книгата.

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?

Предполагам, че ще жертва всичко или поне каквото се налага както стори и предния път.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Предполагам  ,  че Фейра ще жертва любовта си  .

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Предполагам, че ще жертва всичко, което има-притежава. 

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?
Ох, наистина не знам. Щом злото този път ще е наистина грандиозно, значи ще е нещо много важно. Има толкова много възможности: да жертва любовта си, да жертва семейството си, може би дори е възможно да жертва спомените си. Наистина нямам представа.

http://readndwatch.blogspot.com/

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.06. Какво мислите, че ще жертва Фейра, за да победи това по-грандиозно зло?


Моето мнение е, че ще пожертва и останалата частичка от човешката си душа, за да стане по-силна и без жалост за да успее да победи по-грандиозното зло. 

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 12.06. Бихте ли искали да бъдете на мястото на Фейра или не? Защо?

Незнам, не си се представям - аз не съм толкова смела и дейна като нея.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 12.06. Бихте ли искали да бъдете на мястото на Фейра или не? Защо?

Не ,защото нейният живот е изпълнен с много приключения, опасности .

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.06. Бихте ли искали да бъдете на мястото на Фейра или не? Защо?


- Хм ... Би ми се искало да живеем съвместно с такива същества, но не само, но лично аз не си падам по опастностите и високия адреналин. Така, че не не искам да съм на нейно място.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.06. Бихте ли искали да бъдете на мястото на Фейра или не? Защо?


Фейра живее в един наистина много вълбуващ и интересен свят изпълнен, както с жестокост, така и с много интригуващи и пъстроцветни образи и създания. Но въпреки всички тези примамващи неща не бих искала да съм на нейното място. Защото не мисля, че притежавам силата и издръливостта й. Знам, че аз не бих могла да мина през всичко, което й се случи на нея и да съм способна да мога да продължа напред. 

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.06. Бихте ли искали да бъдете на мястото на Фейра или не? Защо?
Не искам да бъда на мястото на Фейра  ,  защото нейният живот е много труден  .

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 12.06. Бихте ли искали да бъдете на мястото на Фейра или не? Защо?
Определено не бих искала да бъда на нейно място. Основното е, че се надявам никога да не се сблъскам с грандиозно зло. Освен това не знам дали бих успяла да се справя при такъв сблъсък и се надявам никога да не разбирам. Колкото до самия приказен свят и дали бих искала да се намирам в него и да ми се случват приказни неща може би да бих искала, но само с минимални отрицателни ситуации.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Затварям темата. Резултатите ще ги обявя късно вечерта или утре.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес