Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

+11
Alex17
stasi
Lili 13
Bianka Bela
Martin Stoyanov
nikityy333
bibivg
Chocolate
Alice_Raven
aivlis
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 8]

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?
Започнах да чета първата книга и ми хареса изключително много, та нямаше как да не взема участие в предизвикателство за втората книга от тази поредица.А, това което ме привлече и в двете книги е :кориците им (изключително добре направени и красиви, поне за мен) и вълците в историята (не знам, дали този мотив се появява и във втората книга, но е важна част от първата книга, а аз обожавам вълци и книги за тях).

http://nheartbooks.blogspot.com/

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?
Привлече ме ,че е втора книга от любимата ми поредица ,,Двор от рози и бодли" и нямаше как да не участвам.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?

Първата книга ми хареса изключително много. Не съм предполагала, че така ще се влюбя в свят на елфи, но ето че се случи. "Двор от рози и бодли" ме остави с много въпроси и веднага щом я прочетох исках да грабна втората книга, за да разбера какво се случва нататък.

линк

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?
Ооо, ами :
1.Самата история.
2. Искам да разбера как ще се развият съдбите на героите, които доста се преплетоха.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?


- Хм .. от къде ли да започна? Ами .. на първо време чух, че втората поредица на Сара Дж. Маас ще е с много интересно заглавие. След това разбрах, че ще има сюжет наподобяващ моята любима приказка "Красавицата и звяра". След като чух това направо щях да полудея от кеф. След като излезе първата книга сюжета ме грабна изцяло. Нямаше как да не забележа, че авторката става все по талантлива със всяка книга.
След като прочетох първа книга нямаше как да не забележа, че авторката е загатнала за неща, който превзеха любопитството ми и за които ще получа отговот ако прочета и следващите от поредицата.

** Конкурса е споделен: https://www.facebook.com/aliceraven55/posts/136721160068548

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?
Първата книга ми беше много интересна и искам да прочета следващата , за да разбера какво се е случило с героите .

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”? Както казах и в предния си пост, многото добри отзиви за нея дори от хора, които не са харесали първата част. Също така, чух, че във втората книга SJM прави паралел с мита за Хадес и Персефона, което силно ме заинтересова.

http://selfishprayers.blogspot.com/

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?
Привлече ме самата история на книгата и искам да разбера как ще се развие.Както и да разбера какво ще се случи със героите.


* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.

https://twitter.com/Lily_Angelova23/status/739039118794084352

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?


Искам да прочета поредицата. Макар да не съм чела първата книга, спечелването на втората би бил добър стимул да си взема първата възможно най-скоро. :)

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?


Участието ми в предизвикателството се основава на два факта. Единия е защото много бих искала да разбера продължението на една от вече любимите ми истории за феи и може би първата, която чета за тях, а другата е че обожавам да участвам в игри на които се отговаря на определени въпроси. 

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 04.06. Какво ви привлече, за да вземете участие в предизвикателството за „Двор от мъгла и ярост”?
Хвърлила съм око на поредицата. Разбира се искам да излязат всички части за да я прочета цялата. За това още нямам и не съм прочела първата, но това не ме спира да искам втората и ако имам възможност да я спечеля.

https://www.facebook.com/radostina.stefanova.773/posts/10205147973019015



Последната промяна е направена от sortisa на Съб Юни 11, 2016 8:44 am; мнението е било променяно общо 1 път

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Ами, честно да си призная, не харесвам нито едната, нито другата. Но предполагам , че тази на "Двор от мъгла и ярост" ми допада малко повече от другата

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
Най-много ми харесва корицата на ,,Двор от мъгла и ярост"

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?



Повече ми харесва Двор от рози и бодли като корица, много обичам червения цвят сигурно затова

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.06. Коя корица харесвате повече? Тази на „Двор от рози и бодли” или на „Двор от мъгла и ярост”?
- Много ме радва факта, че издателството е избрало да се издават с оригиналната корица. И двете корици имат чар. Двата цвята синьо и червено много ми харесват. Като чели обаче на мен ми допадна повече корицата на "Двор от рози и бодли". Самото разположение на модела и облеклото, а да не говорим за начина по който са изоразени гората и бодлите - някак си мистично и елегантно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес