Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

+20
Paris_love
pamela.petkova9706
pav_st
malkata20
stasi
Alex17
Villy.Petroff
Aleksche
Bianka Bela
Мис Претенция
krasy
perla333
Evitta
Cassey
sweet_baby1232
dalinda
g.nikolova._
aivlis
Ива76
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 9]

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?

Цялата книжка е едно несравнимо бижу и ще излъжа ако кажа, че не я обожавам още дори преди да съм я взела в ръце. И от започването на поредицата "Изборът" най-много искам да науча повече за историята на кралицата и за Марли. Те ме привлякоха с това, че имаше определени загатвания около пътят им извървян до сега, но нищо пълноценно и това раздразни максимално любопитството ми.

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да, ще се запозная повече с детайлите...

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени? написа:

Зависи как са поднесени. Не винаги такива сцени са добре написани, а са по-скоро изсмукани от пръстите. Но има случаи в които много им се радвам :)

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да ,винаги съм доволна да науча нещо повече за героите и случващите им се неща.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени? Да , но зависи как са поднесени.

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има експлозивни сцени? Разбира се че да, винаги искам да разбера още, ако една книга ми е харесала. А и така един вид надникваш зад кулисите и е още по-забавно.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има експлозивни сцени?
Винаги ми харесва да чета някаква предистория към дадена поредица , различна гледна точка на героите или неразкрити сцени. Това е все едно надничаш в "кухнята " и зад завесите на цялата история.

http://booumouse.blogspot.bg/

neko

neko
Сричащ
Сричащ

26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?

Да, интересно е, особено ако поредицата ме е впечатлила силно. Подобна поредица беше "Дивергенти" на Вероника Рот, в нейната "Фор" имаше няколко ексклузивни сцени, даващи светлина върху първата книга, "Дивергенти". Там за пръв път видях подобни добавки.

П.П. Споделих линк към конкурса от профила си във фб - > https://www.facebook.com/neko.anima/posts/1001416213235469

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Допада ми към поредицата да има ексклузивни сцени . Така се разкрива още повече от поредицата пред читателите .

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да,винаги е интересно да научиш повече.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да, много е готино да прочетеш допълнителни или изрязани сцени които не присъстват в оригиналната поредица

http://readndwatch.blogspot.com/

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да, защо не.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да, допада ми всичко, което е в допълнение към дадена история. Интересни са ми такива сцени и винаги ми е приятно, когато ги има. И особено когато харесвам поредицата.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?

Зависи...., може да ми бъде интересно понякога, а в други случаи може да ме отегчи ужасно много! Very Happy

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Допада ли ви, когато към някоя поредица има ексклузивни сцени?
Да, защото така ми се изясняват някои неща и така получавам още от любимите си поредици.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес