Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

+20
Paris_love
pamela.petkova9706
pav_st
malkata20
stasi
Alex17
Villy.Petroff
Aleksche
Bianka Bela
Мис Претенция
krasy
perla333
Evitta
Cassey
sweet_baby1232
dalinda
g.nikolova._
aivlis
Ива76
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 9]

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 23.11. Какво очаквате от историите в „И заживели щастливо“?
Очаквам историите да са вълнуващи , да са изпълнени с неочаквани обрати и много любов .

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
- Определено е оригинална идея. Зависи от книгата. Лично аз съм фен на изкуството и много се радвам на книги, които са допълнени от илюстрации или снимки.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
Надявам се, че ще ми харесат. За първи път ще се насладя от близо с хубави илюстрации свързани с това, което чета. Да, бих искала да има илюстрации и в други книгата ги.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не? написа:
По-скоро съм против да има илюстрации, освен ако не говорим за някоя карта (попадала съм на такива в доста фентъзи книги). Мисля, че за всяко нещо си има място и в една художествена книга июстрациите по-скоро нямат място. Освен ако не говорим за някое специално издание като това на Хари Потър Very Happy

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
Мисля ,че идеята е добра .Разбира се, много зависи и от самата книга но като цяло съм -за .
Просто трябва да се внимава да не се "натрапват" на читателя.Примерно през няколко глави би било приятно да видим някоя красива илюстрация изобразяваща възлов момент от въпросната глава.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

[b]Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?[b]
Категорично да ! Илюстрациите определено придават някакъв чар на книгата и ти става още по хубаво и уютно докато я четеш.В момента чета илюстрираното издание на Хари Потър и му се наслаждавам изключително много.Ще бъде хубаво в повечко книжки да се вмъква по някоя илюстрация :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
Много зависи от самата книга. Иначе като цяло нямам претенции - с илюстрации, без илюстрации - ако дадена книга ми се стори интересна ще се чете :)

http://readndwatch.blogspot.com/

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не? Сега разбирам, че има илюстрации, но определено много ми харесва идеята. Твърдо да, бих искала да видя и други книги, може да добиеш представа за героя различна от твоята.

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Въпросът за 24.11. : "Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?"

Звучи любопитно, определено бих искала да разгледам илюстрациите в книгата. Интересно ми е дали представите ми за героите от историите в нея се припокриват с образите, които съм си представяла, четейки предишните 4 книги. Мисля, че донякъде е риск да се издават книги с илюстрации, защото по-често книгите с картинки са за деца. Но все пак ми се струва, че тази книга има по-скоро поддържаща роля в поредицата, затова е ок да има подобни "ъпгрейди".

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?

Не знаех,че има илюстрации, но определено ще бъде интересно. Преди много години в книгите е имало и снимки на авторите, и винаги ми е било интересно да ги разглеждам. Така,че да би било интересно да има книги , които имат в себе си някакви илщстрации.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
Интересни е като има илюстрации,но предпочитам да няма,защото така мога да си използвам въображението и да си представям нещата по мой си начин.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
Харесва ми , че в книгата има илюстрации . Бих искала в повече книги да присъстват . Цветните илюстрации дообогатяват книгата и така тя изпъква на пазара .

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?

Да, защо не! Така ще бъде още по-интересно и вълнуващо. И да бих искала в повече книги да има такива илюстрации! :)

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?

Обожавам илюстрациите в книгите и съм много радостна да ги видя сред страниците на любимите си истории. За мен те са необходимото допълнение, което насочва въображението ми към по-добро обрисуване на историята. Напълно подкрепям идеята да има повече илюстровани истории.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 24.11. Какво мислите за това, че в книгата „И заживели щастливо“ има илюстрации? Бихте ли искали в повече книги да има такива или не?
Харесвам илюстрациите. Стига да са красиви, както и добре и пълноценно пресъздаващи дадения образ или обект. Ще ми е интересно да видя тези в книгата.
Бих искала да, но и да няма, не е съществено за мен. А и не винаги илюстрациите съвпадат с моите представи и понякога предпочитам да се отдам единствено на моето въображение.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес