Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

+20
Paris_love
pamela.petkova9706
pav_st
malkata20
stasi
Alex17
Villy.Petroff
Aleksche
Bianka Bela
Мис Претенция
krasy
perla333
Evitta
Cassey
sweet_baby1232
dalinda
g.nikolova._
aivlis
Ива76
Raven
24 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 9]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Имате възможност да спечелите бройка от „И заживели щастливо“ от  Кийра Кас.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

* ПРОЧЕТЕТЕ НОВИТЕ СЪКРАТЕНИ УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ!

Spoiler:

* ДВА ВАРИАНТА ЗА ОСИГУРЯВАНЕ НА ПОВЕЧЕ БИЛЕТИ:
Spoiler:

* Предизвикателството ще бъде под формата на томбола. Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 21.11.2015 г. до 28.11.2015 г. в 14 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 28.11.2015 г. или на следващият ден.
* В рамките на 2-3 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Книгата, за която може да участвате. Корица и анотация.
Spoiler:

**Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 21.11 до 28.11 в 14 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

Spoiler:

Късмет на всички! sun



Последната промяна е направена от Raven на Нед Ное 22, 2015 10:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Ива76

Ива76
Новороден
Новороден

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
За съжалени все още не съм сега чета ,,Елитът''. 601448

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Да, прочетох ги. Харесаха ми, все едно четях приказка.

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Да, прочетох Наследницата, но останах малко разочарована. Не, че не беше добра, просто аз съдейки по предишните книги, бях се подготвила за нещо повече. Все пак, Кийра Кас не изневери на себе си и отново успя да ме прехвърли в светът на Америка и Максън. Да ги видя години по-късно още заено и да отбележа промените в тях е едно от нещата, които ми харесаха.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?

Да, прочетох я! Страшно много ми хареса! ♥ ♥

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Прочетох „Наследницата“.Беше много интересна книга.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Все още не, някак си все не мога да стигна до нея, а съм си я приготвила Sad

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
За съжаление все още не съм я чела.Сега ми е наред "Единствената" да прочета, и тогава вече ще подхвана "Наследницата".
Ето и линк към споделянето:
https://www.facebook.com/evittaamdi.amdievi/posts/1062211410528647?pnref=story

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
- Да, прочетох я. Да, хареса ми. Но историята на Америка ми харесва повече. И все пак поредицата е от любимите ми и нямам търпение за последната книга.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Да, прочетох я и много ми хареса. След прочитането на третата книга не бях търсила информация за това как продължава поредицата. Обикновено проверявам и чета в Goodreads. И останах много приятно изненадана, че е за дъщерята на Америка и Максън. Също така и много доволна, защото много ми хареса това продължение. Изключително добре и завладяващо е написана и историята за Идлин, която е доста интересен персонаж.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Да, прочетох я и не бях особено впечатлена. Авторката не изневерява на стила си, но тази книга не успя да ме грабне от раз като другите. Липсваше ми онази тръпка очакване, защото аз просто заех какво ще стане. Не, че и за първите книги не знаех как ще завършат, но тази беше прекалено предсказуема и нямаше нищо, което да ме изненада.Един автор беше казал в края на своята поредица, че спира до тук, защото не иска читателите да "преядат" с тази история, а да останат жадни за още. По мое мнение тази авторка "прехранва" своите читатели, но може и да има с какво още да ни изненада.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Не съм чела тази книга . Чела съм много добри мнения за нея в интернет .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/968432236546780?pnref=story

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Не, все още не ми е останало време да я прочета.

Конкурсът е споделен:
https://www.facebook.com/aleks.terzieva/posts/10201117222370552?pnref=story

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?

Не, когато става дума за поредица и книгите не могат да се четат независими една от друга предпочитам да изчакам последната и да прочета всички наведнъж.

https://www.facebook.com/Villy.Petroff/posts/1279979048694582

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

21.11. Прочетохте ли „Наследницата“? Хареса ли ви?
Все още не съм я чела

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 9]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес