Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас! - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "И заживели щастливо" от Кийра Кас!

+20
Paris_love
pamela.petkova9706
pav_st
malkata20
stasi
Alex17
Villy.Petroff
Aleksche
Bianka Bela
Мис Претенция
krasy
perla333
Evitta
Cassey
sweet_baby1232
dalinda
g.nikolova._
aivlis
Ива76
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 9]

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
- Предполагам тази за кралицата. Много ми е интересно как се е излъгала да се омъжи за краля, при положение, че е такова говедо. Но не знам де. Всяка от историите е свързана с любим мой персонаж, та малко ми е трудно да реша преди да съм ги прочела.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Мисля че всички ще ми бъдят интересни - и за Мейсън, и за Амбърли, и за пазача и влюбената девойка :) .

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много? написа:

Мисля, че всички ще ми бъдат интересни. Но ако трябва да посоча само една.... може би Марли и пазача. Не четем особено често за влюбен пазач Very Happy

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много? написа: Всички не мога да избера една от историите .

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Няма как да знам предварително. Интересно ми е да науча повече за всеки един герой от четирите истории. Любопитна съм много за Аспен - пресъздаването през неговия поглед. Но пък най-малко знам за майката на Максън. Така че може и тя да е историята, която да ме впечатли най-много. Незнам, но която и да е, съм сигурна че ще ми е доста приятно да прочета всичките.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Трудно ми е да отговоря ,но може би за кралицата и за Марли.Сякаш за тях са ми известни най-малко неща ,и ще е интересно да науча още подробности.

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много? Трудно ми е за преценя, всяка една от историите ми се струва интересна и има какво да се разкаже и няма как да съм сигурна коя най-много ще ми хареса.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Историята за Аспен и първата му любов .

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Труден въпрос ....всичко ми е интересно 050 Искам да прочета повече за кралицата и Марли както и за Аспен :)

http://booumouse.blogspot.bg/

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Най-интересна ще ми е историята за Марли и пазача.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Малко ми е трудно да отговоря на този въпрос, тъй като не съм запозната до толкова с книгите,за да знам,че в тях има различни истории.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?

Ох...това не е никак хубав въпрос! Very Happy Very Happy За жалост не мога да се огранича само с един избор на история и бих казала всички, обаче ако трябва да съм честна...май най-интересно ще ми бъде за Марли и пазача. :)

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?
Може би за принца. В първите книги ми беше интересно като разбрах за отношението на краля към него. Тормоза на баща към синовете им е голям проблем и бих искала да видя как авторката го е развила.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?

Не знам, всички ще са ми интересни, но може би най-много историята за Максън.

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.11. Коя история в „И заживели щастливо“ мислите, че ще ви допадне най-много?

Марли, мисля, че историята за Марли би ми допаднала най-много.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес