Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу!

+24
dina_ml
swetim
KaPaMeJI
perla333
ultraviolet
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
[Broken]
sisitoo
aisle
bibonka91
Alex17
mi666i
vacilando
penka1234
nikityy333
Lady_Delish
Evitta
krasy
Izida
TrueBloodCheers
krissi4
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 18]

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Твърдо да, много харесвам книгите, които издават. Всеки месец има поне едно заглавие, което е точно като за мен и си го купувам.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Да ,допадат ми издават доста интересни книги.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
Да, допадат ми. Имат някои доста добри книги макар, че не следя всичките.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“? написа:
Да, допадат ми, не всички, но си купувам доста книги от тях.

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
Не обръщам често внимание кое е издателството, когато си купувам книга, а пък и не може всичко да ми допада, но бих казала че имат добри заглавия.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Да, много ми допадат заглавията, които издават. Особено когато издават книги на Сандра Браун, Нора Робъртс, Джули Гаруд и Джейн Ан Кренц. А наскоро видях, че ще издават и "Лесна" на Тамара Уебър, което е отдавна чакано от мен заглавие.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
- Да, но ми се иска повече книги на Джули Гарууд да издадът :)

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
Нямам много книги на издателство "Хермес" и разбира се, тези които имам ми допадат, но нямам наблюдение върху останалите книги, които се публикуват от издателството.

http://nheartbooks.blogspot.com/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Да. Харесват ми горе-долу половината от заглавията.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Oпределено (не само от този жанр)! Не мога да смогна да се сдобия с всичко тяхно, което ми хареса Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
Няма как да дам мнение за толкова обширно жанрово издаване. Аз си чета това, което харесвам и съответно предпочитаните от мен книги и автори ми допадат.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Да!

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Има доста интересни, харесва ми това че има разнообразие, а някои определено ще си взема за да прочета

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.10.
Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Като почитател на трилърите и историческите книги определено няма от какво да се оплача, а като прибавим и фантастиката, да определено ми допадат.

https://www.facebook.com/Villy.Petroff/posts/996329150392908

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10.
Имат заглавия, които ми се иска да прочета, така че някои от заглавията ми харесват.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес