Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 18 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу!

+24
dina_ml
swetim
KaPaMeJI
perla333
ultraviolet
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
[Broken]
sisitoo
aisle
bibonka91
Alex17
mi666i
vacilando
penka1234
nikityy333
Lady_Delish
Evitta
krasy
Izida
TrueBloodCheers
krissi4
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down  Съобщение [Страница 18 от 18]

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?
Определено бих се сдобила с тях. Историята ми се струва доста интересна.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?

Да със сигурност бих, защото книгите много ме интересуват.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

18.10
Да, не мога да пропусна такава антиутопия!

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?
Евентуално, след като излезе и третата книга ще се замисля за покупка на цялата поредица.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?

"Легендата" - да, и ако ми хареса - определено ще си купя и останалите от поредицата. Ако не ми хареса пак ще ги прочета, но ще ги потърся от библиотеката или от приятел Wink

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?
Бих си взела първата книга и ако ми допадне повече от очакваното бих си взела и втората. По-вероятно е обаче да изчакам малко, даже може би и до излизането на третата книга. Искам да прочета повече мнения за трилогията като цяло.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?
- Да, но първо ще изчакам и 3-та книга да се появи на бг пазара. Нямам намерение да се зарибя тотално по поредицата и после да чакам 2 години за последната. (както стана с „Пророчеството на сестрите” преди няколко години)

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?

Да :) Но и аз ще изчакам да излезе и третата книга.

http://readndwatch.blogspot.com/

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?
Ако мога ще взема от някого първата книга да прочета, за да видя дали ще ми хареса и дали да си ги купувам. Но все си мисля че ще стигна и до купуването им.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите? написа:
Да

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 18.10. Бихте ли си купили „Легендата“ и „Феноменът“, ако не спечелите?
Да ,след като излезе и третата книга.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Надявам се да мога да пусна всичко, но интернет флашката ми не е особено ефективна. Имайте търпение.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 18 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес