Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу!

+24
dina_ml
swetim
KaPaMeJI
perla333
ultraviolet
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
[Broken]
sisitoo
aisle
bibonka91
Alex17
mi666i
vacilando
penka1234
nikityy333
Lady_Delish
Evitta
krasy
Izida
TrueBloodCheers
krissi4
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 18]

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Колко книги имате от издателска къща „Хермес“?
Имам 12 книги от Хермес

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

06.10. Колко книги имате от издателска къща „Хермес“?
Около 15 книги.

aisle

aisle
Новороден
Новороден

06.10. Колко книги имате от издателска къща „Хермес“?

Много са... книгите на  Джоджо Мойс, Джейн Ан Кренц, Джейн Костело, Елизабет Лоуел, Джули Гаруд, Нора Робъртс, Сандра Браун, Луиз Бегшоу.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Колко книги имате от издателска къща „Хермес“?
- Не мога да кажа със сигурност, защото не съм си вкъщи, но имам всички на Джули Гарууд (без “Сензацията”, но скоро и нея ще я добавя), „Пътят на сълзите” и "Открита пред теб" (мисля, че това беше 1-та книга от трилогията) - поне за тези се сещам.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Колко книги имате от издателска къща „Хермес“?

Ooo, не съм си вкъщи и хич не мога да се сетя... :Х Дали изобщо имам, o.O Бих искала да се сдобия с доста oba`e - тази поредица например, "Отклонение" на Блага Димитрова, поредицата за Mass Effect и мн. мн. др.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
- Да, досега не ми се е случвало да попадна на превод, който да не ми допадне.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
Да, харесвам ги до този момент не съм попадала на превод ,който да ми убие мерака за четене 050

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

07.10.
Книгите, които съм чела на тяхното издателство, никога не са ме разочаровали с превода.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“? написа:
като цяло да, харесвам преводите им. Поне до сега не съм имала някакви съществени забележки.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
- Да. Нямам забележки. Книгите им се четат лесно и бързо, а дори и да има правописни или пунктоационни грешки, не съм ги забелязала.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

07.10.2014г.

За всичките години, в които чета книгите им не съм имала забележки, до тази година. Много бях разочарована от изданието на "Тъмната вещица" на Нора Робъртс, надявам се да е еднократно недоразумение и предстоящата втора книга от поредицата да отговаря на нивото им.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Имам само няколко на Хорхе Букай и преводите определено са добри.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
Да, харесват ми.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
Ами не съм много добра с английския и не чета книги на английски така, че и да има грешки при превода няма как да разбера, но до момента не съм имала забележки. В някои книги от други издателства се срещат доста правописни грешки и думи, които не звучат особенно добре в изречението, но от "Хермес" не си спомням нещо такова да ми е направило впечатление. Доволна съм от преводите им.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Запозната съм предимно на книгите на Сандра Браун, но не съм ги чела на англиииски, така че не мога да кажа дали ги харесвам или не. А и не само самия превод е от решаващо значение за една книга, важна е и редкцията примерно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес