Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу!

+24
dina_ml
swetim
KaPaMeJI
perla333
ultraviolet
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
[Broken]
sisitoo
aisle
bibonka91
Alex17
mi666i
vacilando
penka1234
nikityy333
Lady_Delish
Evitta
krasy
Izida
TrueBloodCheers
krissi4
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 18]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Харесвам ги

http://readndwatch.blogspot.com/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Не правя сравнения с оригиналните текстове, но като цяло много ми харесват книгите им.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

И аз не сравнявам с оригиналните текстове, но така или иначе всеки превод направен с внимание и почти без грешки е добре дошъл. Случва се в някои книги нещо да не е както трябва, я стилово, я технически, но ако внимават и ги правят с удоволствие - няма как да не им харесваме преводите Razz

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
Не съм ги изследвала много задълбочено, но не ми се е случвало да остана недоволна, така че бих казала, че ми харесват.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Да харесвам преводите на ИК "Хермес". Превода на книгите, които съм чела от това издателство винаги е бил на ниво.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Харесват ми.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
Според мен преводите им са добри.

swetim

swetim
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?
Да, допадат ми. Нямам забележки към преводите.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Не ги сравнявам с оригиналите, но като цяло си се справят добре.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

07.10. Основно съм чела Нора Робъртс и съм доволна. Да харесват ми.

aisle

aisle
Новороден
Новороден

07.10. Харесвате ли преводите на издателска къща „Хермес“?

Нямам забележки. Може да е имало единични случаи, но като цяло съм много доволна от преводите, на много високо ниво са.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?

Да, в повечето случаи се занимават с издаването на хубави книги.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

08.10. Да, някои от тях, които съм чела.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
Е, не всичко, но от жанровете, които следя да. Примерно в момента много искам да прочета книгите на Джо Джо Мойс и Алисън Ручмънд.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 08.10. Допадат ли ви заглавията, които издават „Хермес“?
Не всичко, което излиза ми допада, но има интересни книги

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес