Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги

+15
Катя Петкова
tanqn19
dindiiv
mi6ok123
mockingjay
Izida
ninaralenekova
perla333
Дийдра
Topcho
krissi4
Evitta
nikityy333
PlamS
Raven
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

Иииим, защо не си се похвалила, че видео ревюто ти за "Създадена от дим и кост" е включено с линк в нюслетъра на Егмонт за август? Very Happy plqskane Или си казала, а аз чак сега разбирам, защото си разчиствам пощата отзад напред и чак сега стигам до писмата от първи август lol emo

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Дийдра, ще стигна и до заглавията и авторите, които спомена. Нека малко да се осъзная къде съм. Не знам как се произнася името й. Обикновено произнасям имена, както ми звучат правилно. Ако разбера, че не е така, гледам да ги произнасям, както са в действителност. Мхм, прелесни са! stary eyed monkey

Topcho, по принцип от "Егмонт" първи ме подкрепиха, когато започнах с рубриката. Те пускат клиповете, които правя на книги от издателството. Не съм чак толкова по хвалбите, сякаш. 895631

И след поредното затишие идва ред на нов клип. Дано да ви хареса.
Вече забелязахте, че писмените ми ревюта се бавят много. В момента подготвям дребна изненада свързана с тях. Ще бъде пусната, когато всичко е готово.




Редактиране: 24.09.2015 г.

За да не пиша двоен пост, добавям новият клип тук.



Редактиране: 29.09.2015 г.

И ето краткото ми мнение за всяка една от книгите, които са излезли до сега от поредицата "Рискована любов". Надявам се клипът да се е получил добре.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Май ще си пиша двойния пост все пак. Е, минало е време...

Ето и клипчето за "Тайният живот на един Казанова". Надявам се да ви хареса. 028

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Raven много искам да видя клипче на книгата Твърде далеч: Пропадане и на поредицата Скъпоценни камъни. Много искам да ги прочета тези книги и бих искала да чуя твоето мнение за тях. Иначе клипчетата са страхотни продължавай същия дух.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

hrissiiiii, благодаря ти! Имам снимани клипове за тези книги, но преди тях следва да пусна други. Ще се наложи малко да почакаш. Надявам се да не е проблем.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Не е проблем. Много се зарадвах, че ще има клип за тях  monkey in love

Дийдра


Админ
Админ

Броила ли си колко неща не ти харесват в Тайният живот на един Казанова, която уж много ти е харесала 453
Където ни се разминават вкусовете, мога да ти слушам ревютата, за да знам какво става в коментираните книги и да не се изкушавам да ги чета поради някаква причина. Сигурно би предпочела да надъхваш хората да четат, ама... Съжалявам 530909 Все пак е впечатляващо, че любовна поредица ти харесва вече шеста книга.

Между другото, какво е това колие, което носиш в клипа? Дълго се взирах, ама не мога да разбера какво представлява, а като увелича размера на видеото, съвсем се размазва.

-

Видя ли дискусията за В леглото на дявола в Читателския клуб? Там сме я обсъждали.
Когато някой ден пак тръгна да чета нещо любовно, може да е продължението на тази, така е добавям в списъка на книги, които става дума, че може да четем заедно, а никога не се случва...
Извинявай за поредния несвързан въпрос, ама къде си снимала този клип? Не е на обичайното място пред библиотеката ти. Не можех да не забележа колко розова е стената зад теб 530909

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Прочети цялото мнение. Не искам да бъда груба, но ме хващаш в момента, когато не мога да търпя повече.

Дийдра, не искам да съм груба, но аз си чета книгите в определено настроение, за да им се наслаждавам максимално. Ако я бях чела в друго, в което не ми се нрави този жанр, вероятно щях да й намеря много неща, които не ми харесват. Ами хубаво, слушай си ревютата за книги, които не ти допадат. Все пак ще те помоля да не ми натрапваш всеки път книгите, които не са ти харесали. Всеки е различен читател и харесва различни неща. Честно казано някак ми убиваш желанието да правя ревюта. Извинявай, че съм толкова рязка, но няма книга, която съм коментирала и ти да не си критикувала. Аз съм читател, който гледа от положителната страна и намира хубавите неща в книгите. Не ми харесва да се концентрирам върху лошите, защото така никога повече няма да се наслаждавам на четенето. Така стоят нещата при мен.

Колието е с различни знаци от поредици - "Пърси Джаксън", "Игрите на глада", "Реликвите на смътните", "Дивергенти" и "Хари Потър".

Видях дискусията. Работата е там, че когато обсъждате там книга и ви прочета коментарите, все намирате 99 % кусури. Знам, че всеки има право на мнение и право да харесва и да не харесва някои неща, но се чувствам като престъпник, когато нещо на мен ми е допаднало, а вие предварително се го оплюли. Отново съжалявам, че съм рязка, но е така.

Снимала съм в квартирата си, просто съм застанала на друго място. Цветът не е точно розов, но по определено време изглежда по този начин. Прецакаха ми прасковеното...

Извинявам се, ако съм те обидила, но някак ми е кофти все да чета подобни коментари от теб. Знам, че имаш любими неща и неща, които много харесваш, но аз не казвам нищо. Вярно е, че повечето не съм ги чела. Ще го направя и знам, че ще ми харесат. Просто те моля, ако няма какво хубаво да кажеш, не се шегувай и не ме карай да се чувствам като престъпник за това, че съм харесала дадената книга. Безкрайно съм благодарна, че ме подкрепяш в това начинание. Не те карам да гледаш и е супер, че го правиш, макар да не ти харесват обсъжданите книги. Трябва да ти е ясно, че съм много чувствителна и когато заговориш, ме караш да се чувствам кофти и да се питам дали има нещо нередно с моя вкус на четене. Приемам това, че не харесваш книгите, които чета. Приемам и мнения от рода: "Ами хубаво, че ти е харесала, на мен не" и т.н. Няма нужда да пускаш шегички. Както казах всеки е различен и има право на мнение. Просто според мен понякога не го поднасяш по начин, който да ме кара да го приема по-леко. Не очаквам от всички по света да харесват това, което и аз. Просто се надявам да си изказват мнението обективно и без шегички. Шегичките са ми проблема. Това е. Няма да казвам повече нищо. Гледай си. Пиши си коментари, но те моля да не пускаш шегички за тях. Разбирам, че харесваш по-различни неща и още веднъж благодаря за подкрепата, но те моля да си представиш мнението без излишни украси.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Дийдра


Админ
Админ

Защо ще те карам да се чувстваш като престъпник O.O Казах, че съм харесала В леглото на дявола, нищо че й намирам кусури, точно както ти си харесала Тайният живот на един Казанова, въпреки нещата, които не са ти допаднали, и бих прочела втората с теб.
Извинявай, Иве. Не предполагах, че толкова много ще се засегнеш.
Ако си мислиш, че това за слушането на ревюта за книги, които не си ми по вкуса, е "шегичка", не е. Случва се да ми стане любопитно за някоя, защото много познати я четат или видя хубав фен арт, нещо такова и се изкушавам да я прочета, въпреки че подозирам, че няма да ми хареса. Като прочета - или изслушам - спойлерско ревю, си успокоявам любопитството и мога да се насоча към нещо друго. В никакъв случай не е критика към твоя вкус. Ама изобщо. И аз съм се наслаждавала на паранормални романси, любовни романи и други от този род, макар и по-рядко.
Наистина не съм искала да те обидя. Може би, когато четеш, написаното звучи в твоята различно от начина, по който звучи в моята. Ако пак напиша нещо такова, просто знай, че както и да звучи, дори да се пошегувам, не го правя с лоша умисъл. Не те критикувам. Моля те, не спирай да правиш нещо, което очевидно ти доставя удоволствие, заради моите коментари.

Колието е с различни знаци от поредици - "Пърси Джаксън", "Игрите на глада", "Реликвите на смътните", "Дивергенти" и "Хари Потър".

Ахаа, сигурно е колието от клиповете на предните страници? Там се вижда по-ясно. Много е готино.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Когато обясниш нещата по този начин, разбирам. Наистина не искам да помислиш, че не мога да приема различни мнения за това, което чета и правя. Винаги се старая да видя всички точки, защото така се чувствам най-добре.
В интерес на истината се старая да не се засягам, защото в главата на всеки прочетеното звучи по различен начин. Просто се натрупаха мнения от твоя страна и ги изтълкувах по начин, по който ти явно не си имала предвид, за което се извинявам. От много време не съм реагирала по този начин, но това явно е бил прагът ми.
Не приемам гледането на клиповете ми от твоя страна като шега. Много се радвам, когато споделяш, че си гледала, дали си чела или ще четеш дадена книга. Явно напоследък се влияя твърде много от мнението на другите и съм станала чувствителна. Ще ми мине и няма да има такива изблици. (Трябва да отбележа, че не съм много по майтапите и шегичките. Честно не ги схващам, когато са написани в интернет.)
Няма да се откажа да правя това, което ми харесва. Ще го правя, докато ми омръзне. Честно казано се надявам да не стане така. Понякога имам кофти моменти и това влияя доста.
Отдавна трябваше да съм схванала, че имаш определен начин на коментиране и да не добавям неща, които не са там. Разбрах и няма да се повтори. Надявам се да продължиш да коментираш по същия начин аз вече ще си знам какво имаш предвид. Ако не съм разбрала ще питам.

Колието е същото, да. Подарък е. В един от книжните улови го показах. Харесала съм си един фотоапарат, с който картината ще бъде супер, но нямам парите да го взема. Направо полудявам, че трябва да правя толкова пригаждания, за да може да изглежда картината поне малко по-поносима. Не исках да отлагам повече снимането, защото от дълго време исках да го правя.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Олее, на какво попаднах nod Предварително се извинявам, ако вече някой по напред в публикациите го е споменал /видял/, но аз чак сега случайно разбрах.
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 6 2yoo01i

Това си ти, нали - на Кийра Кас? Не съм объркала... laughting hand
"Когато излизаш на търсачката за най-известни автори"

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Да, аз съм. Това е от ревюто с "Единствената". За пръв път виждам, че излизам там. Дори и аз проверих и наистина излиза така. 050 Интересно как ли съм попаднала там? Не знаех, че съм Кийра Кас. 453
Благодаря, че сподели. Ако нямаш нищо против ще пусна откритието ти в страницата ми.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Нямам нищо против, разбира се! cheers  Откритието стана по време на часа по информатика, докато търсех за коя личност да правя проект  050

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Благодаря! Ще я пусна тогава. Хехе, много интересни неща се намират, когато имаш точно такъв час.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Raven ще искам автограф  laughting hand

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес