Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
Raven (3268)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
djenitoo (2868)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
Alex (2308)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
Topcho (2189)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
Zhu (1253)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
krasy (1195)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
PlamS (1162)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
gabolinno (977)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 
Ellendary (951)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги

+15
Катя Петкова
tanqn19
dindiiv
mi6ok123
mockingjay
Izida
ninaralenekova
perla333
Дийдра
Topcho
krissi4
Evitta
nikityy333
PlamS
Raven
19 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 7]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Не знам дали някой е обърнал внимание, но от известно време все повтарям, че готвя изненади за потребителите. Е, една от тях е на път да бъде реалност. Имам някои довършителни работи, но мога да кажа, че вече съм готова да я пусна. Надявам се да сте любопитни за какво говоря. Следете този раздел, защото точно тук ще публикувам изненадата. Стискайте палци до час-два изненадата да е публикувана.
Сега ви оставям, защото имам още работа. 050



Последната промяна е направена от Raven на Вто Юли 12, 2016 6:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Няколко часа по-късно съм готова с изненадата. Уморих се. Направих всичко възможно картината да изглежда добре, но явно видео редакторите не ме обичат. 050  Ще се наложи да ме търпите.
Идеята да правя видеоклипове ми дойде преди няколко години, но нямах никакъв достъп до добра камера. Преди известно време се сдобих с лаптоп и неговата камера ми върши работа. Не исках повече да отлагам и заради това използвам тази, но и тя не е много добра. Когато гледам чуждите BookTubers ми се иска да им открадна хубавите камери + колекциите им от книги.  050
Във видеото обяснявам какви видеа може да очаквате. Ще обърна внимание главно на книгите, но също така няма да пропусна и другите неща, които харесвам. Тези, които ме познават ще разберат, че говоря за kpop. sun  Имам няколко готови, но първо трябва да изрежа ненужните неща и чак тогава ще ги публикувам.

Ето и двата публикувани клипа.





Очаквайте да пусна и ревютата на "Обсидиан", "Оникс" и "Опал". Ще има и клипове за "Оникс" и "Опал", но по тях трябва още да работя.

Ще се радвам да ме подкрепите в това начинание. Силно се надявам идеята да ви хареса.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

PlamS

PlamS
Модератор
Модератор

Хехе сладурана! plqskane Радвам се, че си се престрашила да се занимаваш с подобно нещо, че имаш какво да кажеш и не се притесняваш да го направиш... или поне ако има притеснение, го преодоляваш. Видеото и обработката са доста добре като за начало, ще задобрееш с времето... а и далеч не е толкова дразнещо, колкото го изкарваш.
Абе изобщо много готино, да продължаваш в тоя дух.. аз поне ще гледам! sun

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Ех, ти си ми верен фен! Непременно ще те зарадвам с нещо. Благодаря за милите думи. 428604 Още има какво да се желае, но като за начало, е добре.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Уникален клип за "Обсидиан"! Имаш способността да представиш книгите по забавен начин и все пак да направиш едно добро резюме. Продължавай!!! plqskane

http://nheartbooks.blogspot.com/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Много благодаря! Ще се постарая да продължа все така. 028

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Супер се е получило plqskane Преди малко изгледахме клипчетата с моя мъник ,и да знаеш дребосъка много те хареса.Стоя мирен цели 15 минути което си е рекорд.
Много е хубаво ,че постоянно ни радвате с нови и интересни неща във форума 428604 Подкрепям те за идеята , и за това ,че си преодоляла пред камерната треска .Честно казано лично мен хич ме няма да говоря пред публика,две изречения на кръст ако скалъпя голяма работа си е,какво останало за цяло ревю.
Ще следа с интерес за нови клипчета.Давай само така flower

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Благодаря на теб и на твоя мъник! Радвам се, че съм зарадвала още хора. sun

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Страхотни клипове! :) Аз лично от една-две години следя подобни "Booktube" канали, но само на немски и английски. Много се зарадвах като видях, че и ти започна да се занимаваш с това и веднага те абонирах. Ще те следя с голям интерес и с нетърпение очаквам следващия клип plqskane

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Благодаря, Криси! sun Видях абсолютно всички, които се абонираха. Зарадвах се на познатите имена и се абонирах обратно. И аз следя BookTube канали долу-горе от същото време, но само на английски. Не съм срещнала някой да прави на български. Иначе има на толкова много езици, че ми се завъртя свят. Най-готиното е, че всеки си има собствен стил. Забавното е, че идеята за подобни видеа ми хрумна, преди да започна да гледам тези канали. Дори не знаех, че съществуват. Те ми вдъхнаха кураж да започна.
Надявам се утре да успея да пусна още едно видео. Стискайте палци да успея.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Ето и второто видео от поредицата "Лукс". Извинявам, че се забавих, но трябваше да се погрижа за други неща. Трите видеа са снимани в един и същи ден. Видеото за "Опал" все още се редактира. Надявам се да го пусна до края на седмицата. Ревютата на книгите ще ги пусна по-късно.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

Много ми е любопитно, колко от зрителите, които не са чели книгата се оттеглят при споменаването на спойлерите? Very Happy Или само аз се държа неприлично 050
Много ме израдва как се впрягаше на някои герои и се радваше, като говореше за други plqskane Но ще се въздържа да ги споменавам, да не взема да изтърся някаква нежелана информация.

А, и на предните клипчета забравих да кажа - благодаря, че разясни откъде идват наименованията на книгите и на поредицата! Честно казано, този въпрос много ме човъркаше, защото не можех да направя никаква връзка между тях и анотацията. Даже ме дразнеше как са оставили наименованието на поредицата. Когато за първи път срещнах поредицата, свързах "Lux" със светлина, и очаквах преводът да е нещо в тази посока... защото скъпоценните камъни блещукат, нали? 050 Всъщност, дори и сега не бих се отказала от играта на думи, но след ревютата ти определено ми стана по-ясно откъде идват заглавията.

Ще чакам да видя и клипчето за третия том, а междувременно ще се чудя на какви заглавия си се спряла за след това 530909

http://topchochanbooks.blogspot.com/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Чудесен клип :) Напълно съм съгласна с цялостното ти мнение както за историята, така и за героите. Аз също като Topcho горя от желание да разбера върху кои други заглавия си се спряла. А и исках да те попитан дали смяташ да правиш и клипове от типа Wrap up, TBR, Book Haul, Bookshelf tour и т.н.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Нина, нямам идея дали някой спира да гледа. Реших, че е по-добре да предупредя за спойлерите, защото после не искам да има сърдити. Ако не ти пречат можеш спокойно да си ги гледаш.  sun
Доста съм емоционална в този клип. Много неща изрязах, защото изглеждах много смешно, когато се ядосвах.
Честно казано и аз доста се чудех как всички тези имена на камъни се връзват, но след като започнах поредицата всичко си дойде на място. Радвам се, че ти помогнах с ревютата и клипчетата.
Клипът за "Опал" няма да мога да го пусна тази седмица, защото имах други неща за вършене. Предполагам ще успея другата седмица.
Няма да кажа по кои заглавия работя, защото имам наистина много работа с тях. Толкова е уморително да снимаш. Днес го правих няколко часа и се чувствам изтощена. Sleep  dizzy
Криси, радвам се, че следиш клиповете и споделяш мнението ми. Смятам да правя подобни клипове, но сравнение с другите BookTubers съм доста дребна риба. Още не съм навлязла съвсем в график и имам доста неща да поправям. Надявам се да мога да пускам такива клипове след известно време. Имам и други идеи свързани с книги. Само трябва да почакате. Книжно турне със сигурност ще пусна, защото имам доста книги за показване. reading

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Дийдра


Админ
Админ

Най-сетне започвам да гледам, ама не ме свърта на едно място, та ако чакам да наваксам, преди да коментирам, сигурно ще стане 2015...
Но идеята ти е добра и ентусиазмът ти е заразен.
Не мога да повярвам обаче, че още си падаш по лоши момчета. Такива книги дават ужасни идеи на младите момичета. А Кейти звучи малко тъпа. Казваш, че е наблюдателна, ама колко години й отнема да разбере, че нещо наистина не е наред с Деймън, докато му търпи гадното поведение?
Ииии спойлери, спойлери, спойлери... Ама май няма да чета тази поредица, така че мога само да слушам, да се радвам на ентусиазма ти и да се хиля на глупостите в книгите, които споменаваш laughting hand Съжалявам, не ме убеди да прочета Обсидиан, но и не с тази цел пуснах видеото. (От известно време все повече се отвращавам от YA жанра и в момента може би само една любима авторка би могла да ме изкушат с история за тинейджъри.) Искам само корицата.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 7]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес