Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

+7
Cassey
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Vasiilenaa
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
За жалост не съм чела първата книга и не мога да отговоря Sad


http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
За съжаление не съм чела книгата, но според мен, ако той е от добрите бих искала си върне спомените за Руби, но ако не е то в никакъв случай не бива да го прави.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?

Тъй като не съм чела първата книга не съм запозната с героите и не мога да отговоря.Ще се случи това което трябва да се случи.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Не съм запозната с първата книга, но ако Лиъм и Руби са влюбени, стискам палци с две ръце, той да си върне спомените за нея, защото не заслужават нещо подобно.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Хм, мисля че  е започнала с намерението да върши добро, но после целите доста им са се променили.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
От това което съм чела в други подобни книги, знам че обикновено тези организации са корумпирани и правят това което е само в полза на лидерите им. Предполагам че и тук ще е така, затова отговора ми е не.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?


Не, не мисля. Мисля, че по-скоро се възползват от децата.

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Предполагам, че като други подобни учреждения са започнали с намерението да помагат , а всъщност целите им спрямо децата са съвсем не такива, каквито изглеждат на пръв поглед, и че те само се възползват от тях. Но това са само мои предположения тъй като не съм чела книгата.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Не мисля. В повечето такива книги, които съм чела, организации като тази само се възползват от децата и техните способности, като ги залъгват и им промиват мозъците.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?

Не.Отначало може би лигата е започнала с добро, но често когато искаш да помогнеш правиш точно обратното.За доброто на света трябва да се прибегне до крайни мерки.Децата са може би най невинните същества, но са податливи на измама и някой лесно може да ги подмами.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Не вярвам , че върши добро.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Не вярвам  ,  че Детската лига върши добри дела  .

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Не, общо взето този тип институции никога не вършат добро, особено в книгите. А в тази поредица мисля, че ситуацията ще е същата. Лигата ще иска да се възползва от уменията на децата и няма да се опитва да ги предпазва, а напротив, да цеди силите им. 

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Освен ако няма точно обратното значение, смятам че щом е "Детска" , трябва да бъде добра, както е душата на всяко дете. Дано наистина е така.

http://nheartbooks.blogspot.com/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.06. Ще се наложи ли Руби да изгуби себе си, за да спечели войната?
Ако се наложи тя би пожертвала себе си, но винаги има едно Но ...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес