Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
Raven (3268)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
djenitoo (2868)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
Alex (2308)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
Topcho (2189)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
Zhu (1253)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
krasy (1195)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
PlamS (1162)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
gabolinno (977)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 
Ellendary (951)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

+7
Cassey
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Vasiilenaa
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 7]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Имате възможност да спечелите бройка от „Неизчезваща“ от Александра Бракен.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Неизчезваща”.
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Всеки ден отговаряйте в тази тема на въпроса, който съответства на написаната дата. Разминавания не се приемат.
* На въпросите със свободен отговор трябва да напишете минимум 1-2 изречения. Не приемам отговори само от една дума, освен, ако въпроса не го изисква.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* Въпросите копирайте заедно с датата и тогава отговаряйте.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип (Дийдра, Raven, djenitoo, sunset, SevenSins).
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.


* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 17.06.2016 г. до 26.06.2016 г. в 14 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 26.06.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 3 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Неизчезваща"


Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! Ixrvco


**Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 17.06 до 26.06 в 14 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
Дата: 21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди ли на психиката на Руби?
Дата: 22.06. Дали Руби ще спре да смята себе си за чудовище?
Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Дата: 25.06. Вярвате ли, че Детската лига върши добро?
Дата: 26.06. Ще се наложи ли Руби да изгуби себе си, за да спечели войната?


Късмет на всички! sun



Последната промяна е направена от Raven на Нед Юни 26, 2016 1:47 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Още не съм ячела, но е в списъка ми за четене.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Не съм я чела, но само защото чакам да бъдат преведени всичките, за да мога да ги прочета една след друга.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

https://twitter.com/GabiPleasant/status/743846345509863428

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Да, още като излезе, веднага си я купих. Бях чела в немски форуми само хубави коментари за поредицата, затова реших да започна нова поредица. Книгата е страхотна! От анотацията човек може да си помисли, че ще бъде нещо като X-Men или пък "Разбий ме", но всъщност историята е оригинална и добре замислена. Препоръчвам я на феновете на фентъзи жанра.

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Не все още не съм я чела.Но ще го направя в най скоро време защото действително много ми допадна.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?

За съжаление не съм чела първата книга.Тя ме привлече още от първия миг когато разбрах за нея, но все започвах други книги и просто не ми оставаше време да я почна.Е явно момента настъпи...

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?

Не, чакам да излезнат всички книги за да ги прочета накуп. Но съдейки по резюмето и няколко ревюта които съм чела, мисля, че много ще ми хареса.



Последната промяна е направена от Cassey на Пет Юни 17, 2016 9:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Не съм я чела, но е в списъка ми с книги за тази година. Сега имам запланувани две книги, които бързам да прочета и след това ще си взема "Тъмна дарба" и ще я прочета. Чух доста добри отзиви за нея.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.06. Чели ли сте „Тъмна дарба”? Хареса ли ви?
Чела съм книгата  .  Хареса ми историята  .
Конкурсът е споделен  .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1095637023826300?pnref=story

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Освен Руби си имах и един друг любимец, но в край на книгата (не искам да спойлвам, така че няма да изпадам в подробности) този ми любимец малко ми се смъкна надолу в класацията. Така че май пак си оставам само с Руби.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Не, защото още не съм чела първата книга.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?


Не съм чела книгата, така че все още нямам. Но нямам търпение да започна поредицата.

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Засега все още не тъй като не съм чела книгата.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?

Всъщност нямам все още любим герой.Не съм чела първата книга, но съм си наумила да го направя.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Тъй като все още не съм чела първата книга и още нямам любим герой.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 7]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес