Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Неизчезваща - Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

+7
Cassey
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Vasiilenaa
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 7]

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Любимият ми герой е Руби  .

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.06. Имате ли вече любим герой?
Тъй като не съм чела още първата книга, нямам любим герой. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

18.06. Имате ли вече любим герой?
О, да. Лиъм forever monkey in love

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

18.06. Имате ли вече любим герой?
Все още не съм чела "Тъмна дарба" и не мога да отговоря

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Общо взето искам да дочета поредицата, като към тях включа и новелите 1.5, 2.5 и евентуално 3.5

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Освен поредицата "Тъмна дарба" много бил искала да прочета и "Passenger", която е първа книга от новата поредица на Александра Бракен . За нея съм чувала много неща и все хубави. Повечето от буктюбърите, които следя горещо я препоръчват, така че предполагам ще си заслужава

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Тъй като четенето ми е любимо занимание бих искала да прочета всички творби от тази авторка.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?

Като цяло бих предпочела да прочета всички книги от авторката.За сега съм хвърлила око на "Тъмна дарба", " Passenger" и "Brightly woven".

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?


На първо място - "Тъмната дарба", но отдавна съм хвърлила око и на "Принцесата, разбойникът и фермерското момче", защото съм луд фен на Междузвездни войни.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?

Другата ѝ поредица Passenger звучи доста интересно. Би ми било интересно да прочета и нея. Но по-интересна ми изглежда самостоятелната ѝ книга Brightly woven.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Цялата поредица "Тъмна дарба".

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Искам да прочета "In The Afterlight" третата книга от поредицата " Тъмна дарба" и "Brightly  Woven"  .

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
Останалите книги от "Тъмна дарба" :) Поредицата  и "Passenger" също много я хвалят, таке и тя влиза в списъка ми за четете.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

19.06. Кои книги бихте искали да прочетете от Александра Бракен?
"Brightly  Woven",  "Passenger" и финала на "Тъмна дарба".

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
След като първата толкова много ми хареса, очаквам още по-интересно продължение. Надявам се сюжетът да си остане така напрегнат и динамичен. Иска ми се също така загадките да започнат да се разплитат, а не да се наслагват още и още въпроси, защото не знам иначе как ще дочакам финала на поредицата.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес