Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

+7
Cassey
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Vasiilenaa
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?


Очаквам да ми хареса много.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?


Очаквам, че ще бъда запленяваща книга. Добрите отзиви за първата книга мисля, че ще се отнасят и до продължението.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
Очаквам „Неизчезваща” да бъде много по-добра от "Тъмна дарба". Не че "Тъмна дарба" беше лоша, просто ми беше толкова монотонна, а накрая когато ми стана интересно БАМ, свърши... След въведението на първата книга, очаквам „Неизчезваща” да продължи със същинската динамична история.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
Не съм чела "Тъмна дарба" и затова ми е малко трудно да отговоря. Най-основно очакванията ми за „Неизчезваща” са да бъде едно наистина достойно продължение. Все пак поредиците стават все по-интересни и заплетени с всяка следваща книга.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от "Неизчезваща"?
Като към всяка книга да бъде интересна и завладяваща. Да грабне сърцето начитателя още от първия миг щом започне да я чете и той да не може да остави докато не я прочете на един дъх.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
Очаквам книгата да бъде изпълнена с много динамика и приключения  .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
Тъй като ме съм чела първата книга още, се усланям на хубавите коментари на другите читатели. 

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от "Неизчезваща"?

Очаквам да ме грабне от самото начало.Да прелиствам всяка страница с интерес и да тръпна в очакване от това какво може да се случи по на татък. Да бъде изпълнена с приключения и романтика.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 20.06. Какви са очакванията ви от „Неизчезваща”?
Очаквам да бъде заинтригуваща и да се чете на един дъх. Надявам се втората книга да е по-добра и от първата, а не да понижи стандартите й, както ми се е случвало с други поредици.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди на психиката на Руби?
До колкото си спомням от "Тъмна дарба" хората като Руби имаха нужда да използват силите си по-често. 377625

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди на психиката на Руби?
Не, предполагам, че е точно обратното - постоянното използване на силите само я прави по-силна.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди на психиката на Руби?


Предполагам зависи от това какво ѝ коства използването на силите. Ако и трябва доста съсредоточаване и изсмуква чувствата ѝ - предполагам, че да.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди на психиката на Руби?
Тъй като не съм чела първата книга предполагам, че или ще и вреди, защото когато получиш нещо почти винаги трябва да заплатиш съответната цена, или ще трябва да я практикува повече, за да може да развива силите си.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди на психиката на Руби?
Според мен -да. Всяка сила има някакви последствия, а когато я използваш ежедневно, със сигурност няма как да не повлияе на психиката ти.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.06. Всекидневното използване на силите дали вреди на психиката на Руби?
Когато Руби използва силите си  ,  това я натоварва емоционално  ,  така че в известен смисъл това й вреди  .

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес