Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен! - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Неизчезваща" от Александра Бракен!

+7
Cassey
aila_1
dariq
TrueBloodCheers
Vasiilenaa
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Засега смятам, че е истина, макар че от първа книга имам някои съмнения относно цялата тази "тайна". Надявам се във втора книга да получа отговори на всичките си въпроси.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Няма да се учудя ако се окаже истина. В съвременните книги какви ли не конспирации се създават само и само за да се започне война или за да намалее популацията на населението.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Според мен е истина. Правителствените конспирации почти винаги са в основата на всичко в литературата.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Според мен е заблуда.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Предполагам  ,  че това твърдение е истина  .

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Предполагам, че не е. Според мен е само за заблуда.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?

Аз мисля че не е истина.Нещо толкова голямо не може да бъде скрито в една обикновена флашка.Въпреки че когато искаш да скриеш нещо ще го направиш на най видното място.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?
Защо пък не? Нищо чудно истината да е скрита във флашката. Какво ли не измислят хората сега.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 23.06. Според вас дали е истина, че тайната за вируса е скрита във флашка или е само за заблуда?


Има някаква логика да е записана някъде. Защо това да не е флашка?

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?

Да, искам. И мисля, че ако не в тази книга, то в следващата това ще се случи.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Всъщност ситуацията доста интересна и бих искала героите още малко да се поизмъчат (не че не ги обичам, просто така...за интересния сюжет). Иначе се надявам да си ги върне, но мисля, че ще стане чак към края на втора книга.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Да, но поне според мен това ще св случи в последната книга, за да бъде по-интесно и да има по-голямо напрежение.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Искам Лиъм да си спомни за Руби  .

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Аз твърдо си ги шипвам, така че отговора е ДА 124

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 24.06. Искате ли Лиъм да си върне спомените за Руби?
Не дъм чела първата книга и не знам какво се е случило с тях, за да напиша дали искам или не той да си върне спонените за нея.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес