Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

+11
Alex17
stasi
Lili 13
Bianka Bela
Martin Stoyanov
nikityy333
bibivg
Chocolate
Alice_Raven
aivlis
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 8]

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ


Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?

- Хм ... много интересно се разви сюжета в първа и сега във втора очаквам да разбера как ще се развие живота на Фейра. Очаквам същото напрежение и тръпка, която изпитвах по време на първата. Очаквам с нетърпение да разбера повечко за Рисанд. Още от първа книга ми привлече вниманието и дано в тази да има повечко за него. Очаквам да си отговоря на няколко въпроса, които възникнаха по време на първата книга и останаха леко загатнати. Общо взето имам големи очаквания, но дано се оправдаят след като прочета втората

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?


Мисля че ще бъде интересна книга. :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Очаквам книгата да бъде изпълнена с много приключения и нови герои  .

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Имам големи очаквания от цялата поредица и тъй като  тази книга спада към нея очакванията ми за нея са също много големи.

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?
Моите очаквания са, че във втората книга ще се продължи тази така прекрасна история и ще видим как се справя главната героиня със новите предизвикателства на новия си живот.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.06. Какви са очакванията ви от „Двор от мъгла и ярост”?


С всяка една следваща книга очаквам историята да става по-интересна и разтърсваща след всичките положителни мнения за Сара Дж. Маас и другата й поредица. Но ако се замисля за героите бих искала да видя повече от Тамлин и Люсиен, защото в първата книга и двамата ми бяха някак повече като странични наблюдатели и не толкова играещи ключовите си роли. Искам да разбера повече за характера на Тамлин, защото всички говореха за него като Велик годподар, а аз него видях като такъв освен в определени случай. И разбира се бих искала да видя, как Фейра се справя с всичко, което е преживяла в недрата на планината и дали започва да се приспособява и променя под влиянието на новите си способнисти. 

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

07.06. Имате ли любим герой от трилогията?
Ох, досега беше Тамлин, ама след като прочетох ревютата на "Двор от мъгла и ярост" май вече няма да е той Sad

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

07.06. Имате ли любим герой от трилогията?
Не, все още нямам. Не съм чела поредицата

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 07.06. Имате ли любим герой от трилогията?


Фейра е любимата ми героиня, толкова е смела и приема, и се изправя срещу всички трудности, пред които я изправя живота.


Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 07.06. Имате ли любим герой от трилогията?
Любимият ми герой е Фейра.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Имате ли любим герой от трилогията?
За сега, много харесвам Тамлин. Той е олицетворение на дивият и неукротим звяр, но и защитникът, който би те защитил, ако трябва с цената на собствения си живот, а също е и много мъдър (събрал години опит и преживял всякакви неща). Надявам се и във втората книга от поредицата да е такъв, защото за сега познавам образа му бегло, но все пак ме очарова. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 07.06. Имате ли любим герой от трилогията? 
Фейра <3

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.06. Имате ли любим герой от трилогията?
Любимият ми герой е Фейра  ,  защото е силна  ,  страстна и артистична натура  .

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.06. Имате ли любим герой от трилогията?

Рисанд ми е любимец. Той е най-тайнствения, най-тъмния и най-добре изигралия картите си персонаж. Определено има градация в образа му.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.06. Имате ли любим герой от трилогията?
- Всичките персонажи в поредицата са много интересни. Всеки един от тях ме спечели, но най - много ми харесват Фейра и Рис. Фейра ме спечели с това, че е силна, умна, изобретателна личност. Никога не знаеш какво би направила в следващия момент. А пък Рис ме спечели със загадъчността, която се върти около него.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес