Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас! - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от мъгла и ярост" от Сара Дж. Маас!

+11
Alex17
stasi
Lili 13
Bianka Bela
Martin Stoyanov
nikityy333
bibivg
Chocolate
Alice_Raven
aivlis
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 8]

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.06. Колко книги сте прочели от Сара Дж. Маас? (Напишете само цифрата.)


1

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?
Да, аз съм си за хепи енда 124 Плюс това Фейра винаги си е била борбена и силна, така че...

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?
Да, мисля че ще се справи. Доколкото съм чела по ревюта, знам че тя е борбена и че ще успее

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин? 

Предполагам, че ще и отнеме време, но ще се справи.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?
Със сигурност ще се справи, но ...с помощта на още някой.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин? 
Оо, тъкмо прочетох първата книга и съм готова да отговарям на всякакви въпроси. (Fangirl-ствам на максимум)  yahoo Определено беше много тежко за Фейра да изпълни всичко, което Амаранта и беше възложила и последното предизвикателство пречупи нещо в нея. По мое мнение, нещо такова никога не се забраня, но пред Фейра ще има още много предизвикателства и покрай тях, те ще изкупи вината си и поне за малко ще забрави за ужасиите, които е било нужно да извърши. А и тя вече е Върховен елф, това малко или много ще повлияе на чувствата и и заедно с Тамлин, тя ще успее да се пребори с разяждащата я вина. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

9.06 Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?


Ще се справи, с цената на много кошмари и преследващи я демони, но ще се справи. Сама или с малко помощ. Видяхме вътрешната сила на героинята, убедихме се, че е доста силна духом и е способна на всичко за хората, на които държи и обича. 

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин? 
Според мен ще се справи. Фейра е много борбена и силна и с помощта на Тамлин вярвам, че ще се справи и ще преодолее ужасяващите дела, които трябваше да извърши.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?
Тя е много силна и ще се справи  .

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?

- И аз самата съм превърженик на щастливия край и искам всичко да се нареди за Фейра и Тамлин, но ще поживеем и ще видим. Ако съдя по персонажите и сюжетите, който ни представя Маас съм сигурна, че нашата геройня ще се справи със всяка трудност, която и се изпречи. Пф ... кошмари, ужасяващи дела това са нищо за нашата силна и упорита Фейра.

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?
Определено - още в края на първа книга ѝ беше ясно, че ще оставят следа в нея, но определено ще се справи. А и има още 2 книги с нея като главна героиня, все пак Very Happy

http://selfishprayers.blogspot.com/

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин? 
Ще се справи сама.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?


Според мен ще се справи. Дори като човек минаваше през трудностите с голяма доза кураж и решителност. Може би ще има и трудности от началото, защото дори и вече Върховен елф тя в душата си си остава човек и ще я мъчи дори и вътрешно нещата и изобщо целия кошмар през, който трябваше да мине за да извоюва необходимата победа. Но ако любимия човек е до нея ще преодолее всичко. 

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 09.06. Фейра ще се справи ли с ужасяващите дела, които трябваше да извърши, за да спаси народа на Тамлин?
Нямам представа какво се е наложило да извърши, но предвид мнението, че е изключителна силна личност мисля,че ще успее да се справи с всичко, включително и това.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

10.06. Според вас посещенията на Фейра в Двора на нощта ще имат ли някакви последствия?
Разбира се, че ще има. Иначе книгата нямаше да е толкова дебела. Със сигурност нещо се е объркало там, в шубраците и трънаците

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес