Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей!

+23
liusi
pav_st
margaritka86
malkata20
mi666i
Bianka Bela
martin2304
sisitoo
venitybs
g.nikolova._
sweet_baby1232
bibonka91
blue_red
mihaela
aivlis
ultraviolet
s0n4ett0
Alex17
Thэ Dark Girl
[Broken]
megan5
Alice_Raven
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 13]

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?

Чела съм поредицата "Кросфайър".

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?

Да,поредицата Кросфайър.

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?
Да,чела съм ''Кросфайър''

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?

Чела съм тази поредица, която е вдъхновена от "Седем години копнеж"

margaritka86

margaritka86
Новороден
Новороден

да, книгите от поредицата "Кросфайър"

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?
Няма как да не се повторят отгорите. Чела съм поредицата й.

Конкурса е споделен
https://www.facebook.com/pavlina.staikova/posts/1155549131138373

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?
Чела съм поредицата "Кросфайър"

https://www.facebook.com/lili.deqnova/posts/1005737562781873?pnref=story

liusi

liusi
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?

Чела съм поредицата "Кросфайър"

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?
Да, първата от поредицата Кросфайър

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?
Чела съм поредицата " Кросфайър " .

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.08. Чели ли сте други книги на Силвия Дей?
Да, книгите от поредицата „Кросфайър„. :)

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
Напоследък книгата е доста нашумяла и бих искала да я прочета

http://readndwatch.blogspot.com/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
Обичам да чета исторически любовни романи.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?

Ами ... поради три причини:
1. Тя ми е любима авторка
2. Искам да видя как се е справила с този жанр
3. Какво я е накарало след написването на този роман да напише "Кросфайър"

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
Още щом излезе книжката я сложих в списъка си за купуване и нямам търпение да я прочета. Все още не съм я купила и реших да си пробвам късмета, когато видях, че има игра за нея тук. :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес