Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

+29
Bubole4eKle4e
rosi_rosi
Alex17
Luxuria
dina_ml
stasi
penka1234
Мис Претенция
sisitoo
Alice_Raven
KaPaMeJI
s0n4ett0
nikityy333
lusi_2799
tedy16
krissi4
krasy
nadiatg
Cassey
ultraviolet
Izida
PesychinKa
Evitta
megan5
Milka
Aleksche
sani4ka_vd
mockingjay
Raven
33 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 16]

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?
По принцип харесвам повече оригиналните корици, но напоследък се случва да чета книги, които имат по-добри български корици. Такива са книгите "Делириум", чиито български корици ми допадат повече.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?
Българските са ми по симпатични.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?
На тази поредица харесвам повече оригиналните корици. По красиви са.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?

Българските корици ми допадат повече. :)

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?

Специално за тази поредица ми харесват по-вече оригиналните корици.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?
Оригиналните

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Ако цял живот са ми промивали мозъка с това, най-вероятно и аз щях така да мисля и като главната героиня щях да бързам за операцията.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Любовта е дълбоко, неизразимо чувство, което се споделя от близки, влюбени и такива, които имат интимни отношения.
Най-общо това е потребността човек да бъде всеотдаен към друг човек.
В света на книгата "Делируим" любовта се олицетворява с болест, защото тя е най - голямата сила. Сила, която може да победи всичко.
А "ТЕ" не искат това, искат послушно, конформистко общество.

Не искам да съществувам в този свят, в който няма любов. Ще ми по - болно ако я няма в живота ми.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Наскоро гледах филма по книгата "Паззителят". Там бяха засегнали подобна тема за създаването на затворено общество лишено от чувства и емоции или по-скоро такова със "заглушени" чувства и емоции. Хората живееха в заблуда, а когато един младеж откри красотата на това, което ни е отнето той разбра, че нещо сякаш му е отнето, нещо, което му принадлежи по право. Защото чувствата наистина са това, което ни прави хора и ни кара да се чувстваме завършени. Не мога да си представя свят, в който любовта е обявена за 'болест". Да тя често ни кара да оглупяваме, заслепява ни, но също така ни прави по-смели, агресивни и но дава сила.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

0.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Може би доста странно защото знам за какво става дума. Но в свят, в който любовта е болест нима може да ти липсва нещо което си нямал или не си изпитал мисля че не.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Нямам си и на идея.Но предполагам ,че в момента в които се "запозная" с въпросното чувство няма да искам да се откажа от него.Следователно, щях да съм на нож с въпросния свят и тези ,които налагат безумните правила и разбирания.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Най-вероятно ужасно.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Честно казано не знам. Ако живеех в такъв свят нямаше да знам какво е любов, за мен ще си е поредната болест като грип, рак, чума и хилядите останали.
За да знаеш, че е нещо различно трябва някой да ти отвори очите за това.
Така че... може би да се моля някой да го направи.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Според мен любовта е едно от най-важните чувства в един човек.Който я е изпитал веднъж в живота си няма как да се откаже от нея завинаги.Дори и понякога да е много трудно всеки има надежда че нещата ще се опряват.
Мисля си че даже и да живееш в общество,което не признава любовта и може би се "страхува" от нея,даже тогава дълбоко вътре в себе си осъзнаваш,че нещо ти липсва.
Не мисля че човек може да живее без любов.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Ужасно! Разбира се, по-лесно е да не се влюбваме, а вместо това да гледаме вглъбено в бъдещето си, но тогава какъв ще е смисълът на животът ни, ако няма чувства и емоции.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 16]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес